Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon rossz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rossz ez az érzés!

Figyelt kérdés
Már előbb is írtam arról hogy bele szerettem a mostoha tesómba!És egyszerűen nem tom elfelejteni!Tudja hogy szerelmes vok belé és ő meg egy pesti lányba!Egyszerűen nem tom elfelejteni!Most mentek a strandra és engem is hívtak(nem ő)és nem mentem mert nem szeretném hogy rosszul érezze magát meg előtte én sem tudnék normálisan szórakozni!Úgy érzem mindent elrontottam és soha nem tudunk majd egymásra testvérként tekinteni!Nagyon rossz nézni azt is hogy a tesómmal meg tök aranyos meg minden!Anyáék és a másik mostoha tesóm is ezzel húz!Szeretném ezt a dolgot rendbe hozni de nem tom hogy hogyan tehetném!Még mindig iszonyatosan szeretem és nem tom mit tegyek!Nem tok a szemébe nézni anyira szégyellem magam!!Mit tehetnék ha legközelebb jön hozzánk?Vagy úgy általába?
2010. júl. 18. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
korod? amúgy szerintem csak egy másik srác tudja feledtetni veled az érzést
2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, keress egy másik fiút:) Egyébként ti vérszerinti mostohatesók vagytok?
2010. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam de valahogy senkire és semmire nem tok figyelni!Hát nem tudtam hogy van olyan hogy vérszerinti mostoha tesó!Úgyhogy nem tom
2010. júl. 18. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:

nincs olyan.

két szülő azonos > édes testvér

egy szülő azonos > féltestvér

nincs vérkapcsolat > mostoha testvér


szal neaggódj, akár kufircolhattok is. ez amúgy nem ritka dolog.

2010. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem csak én vok nem normális?Am én tényleg szeretem és nem csak szexre megyek!
2010. júl. 18. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha úgy adódna, össze jönnél vele? Vagy inkább meghagynád plátóinak a dolgot? Hát, nem lehet most neked egyszerű, főleg, hogy gyakran látod. Biztos nem lesz neki örökös az a pesti csaj, mai világban...
2010. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen össze jönnék vele!Am a pesti csaj nem szerelmes belé és mivel más iskolába fog most járni mivel elballagott így nem is látja valószínűleg túl sokszor!
2010. júl. 18. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kölcsönös az érzés, akkor nem nagy jövője van annak a kapcsolatnak. Lehet hogy meghozza a gyümölcsét a várakozásod! Ha nem vérszerinti hozzátartozód, akkor nem beteges a dolog (írtad egy helyen, hogy nem normális).
2010. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet de nem tom addig mit tehetnék mert ha jönnek ako itt ülök a szobámba és szenvedek mert lemenni meg nem akarok hogy zavarba hozzam meg én is rosszul érzem magam mert tudom ho nem szeret és a szobába mindenki azt figyeli mi mit reagálunk egymásra!
2010. júl. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!