Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, bármit megteszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, bármit megteszek érte, hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már 2 éve szeretek, ő nem itt él, de pár nap múlva hazajön és 3 hétig marad. A srácnak megmondtam hogy szeretem, örült neki, de ő azt mondta hogy nagyon kedvel, meg csak velem van ilyen kapcsolatba, de még nem szeretne komoly kapcsolatot. Mikor utoljára itt volt szexeltünk. Most is úgy tervezzük, hogy folytatjuk. Azt szeretném kérdezni, hogy mit és hogyan csináljak, mikor itt lesz, mivel, hogyan közeledjek hozzá, nem csak a szex terén. Köszi a válaszokat!
2010. júl. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

"csak velem van ilyen kapcsolatba"

Nem is szabad túlzásba vinni a csajozást. Egy kikötőben csak egyet, ugye.

2010. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott miért nem szeretne komoly kapcsolatot veled?
2010. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hozta fel kifogásnak, hogy ha együtt vagyunk éveket és bellémszeret, de én dobnám őt, hogy próbáljak ki más srácokat, akkor ő meghalna utánam. Mivel van 6 év köztünk...
2010. júl. 20. 21:53
 4/4 Opheliac ***** válasza:

Nem szeretne komoly kapcsolatot...de azért szexeltek??

Nem tart sztem túl nagyra..legalábbis ezt vettem ki a szövegből...komoly kapcsolat a szerelemről szól...márpedig ha ő azt nem akar akkor csak szex van-.-

2010. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!