Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy azért nem mész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy azért nem mész fel egy közösségi oldalra, mert tudod hogy kaptál vkitől üzenetet?

Figyelt kérdés
Én írtam egy lánynak, de azóta nem lépett fel arra az oldalra,pedig láttam hogy másik közösségi oldalon fent volt.Szerintetek miattam nem lépett még fel?
2010. júl. 18. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
honnan tudná hogy írtál neki ??????? -.-'
2010. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem ír valaki kapok emailt.
2010. júl. 18. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, arról kapsz e-mialt.


amúgy ismer a csaj? mert ha igen akkor lehet nem jössz be neki azért nem megy fel és olvassa el...de lehet, hogy épp nem nagyon nézi azt az oldalt...nemtom iwiw, vagy myvip, de én úgy veszem észre, hogy sokan a myvipet nézik jobban, az iwiwet csak néha.

2010. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
myvipre írtam neki, de már 3 napja nem ment fel rá,iwiwre meg fura módon igen :D
2010. júl. 18. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebookomat minden nap nézem, iwiwemet 2 naponta, a myvipen szerintem olyan havonta. Attól függ melyik a kedvence, van mikor én a myvipemet szinte el is felejtem... ÍRj a másikon is rá.
2010. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezaz!

írj neki FB-n!

esélyesebb

pl én már myvipre besem lépek

egy rakás sz*r :D

iwiw meg még nagyobb. (N):D

szóval facebook ;)

vagy hogyha iwiwre megy a csaj többet akk ott írj neki.

de azis lehet h nem érdekled. :(

próba cseresznye. :D

majd írd meg hogy mi volt ;)

2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!