Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyam vagy harcoljak?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam lassan 2 éve élünk együtt és babát várunk!!! Valahol nem szerettem volna a kicsit, de hát a párom ragaszkodott hozzá igy bele mentem! Nem is lett volna gond belőle, de új munkahelyre került, új munkatársakkal. Éreztem rajta hogy megváltozott nagyon boldog volt és minden rendben volt itthon is. Utána következett változás, láttam rajta hogy nagyon szenved már itthon és valami baj van. Gondoltam, hogy van valakije ami sajnos igaz is lett :-(( De nem is a nagy gond hogy megcsalt hanem hogy szerelmes lett :-(( A lány is szereti őt meg a párom is szereti a lányt. Rákérdeztem és nem tagadott bevallott mindet. Most mit tegyek ? Adjam a másik lánynak vagy harcoljak érte ? A szerelem ellen tudok tenni valamit is ?? Ki vagyok már teljesen :-((( 26/L
2010. júl. 17. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd ,hogy boldogok legyenek együtt. Találni fogsz te is valakit akivel igazán boldognak fogod érezni magad.
2010. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát a babára gondolj....szerintem felesleges, ha már mást szeret...
2010. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam ha velem marad csak szenvedni fog :-( A lány már elhagyta nem egyszer miattam :-( De a párom majd belehalt :-( Így milyen apa lenne belőle ha nem boldog. Nehéz dolog ez, de szerintem sincs már megoldás :-(
2010. júl. 17. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
abortusz még szóba jöhet?
2010. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2hónap és meglesz a baba!!!
2010. júl. 17. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
uhh hát akkor elég nehéz lesz sajna egyedül boldogulnod...
2010. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De most láncoljam inkább magamhoz ? Sokat nem érek el vele :-( Nem hinném, hogy nem segítene ha el is menne tőlem!!
2010. júl. 17. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hagyod elmenni, legalább megmaradhat a jó viszony köztetek, és a baba nem úgy fog felnőni, hogy marjátok egymást. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de ha szerelmes, nem hiszem, hogy sok mindent tehetnél. Kitartás!
2010. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlacktigerXXX ***** válasza:
Hát ilyen szituban nehéz a döntés, de sztem ne láncold magadhoz. Enged el, és sztem normálisabb apa lesz belőle,ebben a formában.
2010. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!