Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még érte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még érte, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban szeretem a páromat, folyton rá gondolok és alig várom mindig hogy vele lehessek, beszélgethessünk...

Demár egy jó ideje nem mondta hogy szeret, ha mondom én neki annyit mond "dejónekem" ... Folyton hívom, de sose veszi fel; ha írok nem válaszol és nem tudom sose megbeszélni vele a dolgot, mert vagy nem ír vissza vagy hogy nincs most kedve ehhez, mert sz* kedve van.

Sokszor úgy kell kihúzni belőle a választ, miközben másokkal meg kedves.


2010. júl. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen embert hogy lehet szeretni? Nem veszed észre, hogy megalázkodol neki? Jó ég. Jó a szerelem vak, de ennyire? Nem akartam bunkó lenni, bocs ha megsértettelek, de ez az igazság. Dobd mielőtt ő dobna téged.
2010. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő lehet, hogy egykor szeretett téged, de már nem szeret.
2010. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- ne mondd neki hogy szereted

- ne hivd

- ne írj

- várd meg amig jelentkezik

- ha nem csinál közös programot hanem este 9kor hiv hogy mit csinálsz (mert annyira unatkozik vagy szexelhetnékje van vagy egyik barát(nő)je se ér rá) akkor mondd meg hogy rá vártál de ivel nem jelentkezett már van programod, hellószia


aztán avgy észhez tér vagy nem.

de ha hivogatod azzal csak ellököd magadtól, akár fiúvagy akár lány

2010. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!