Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vagyok? Vagy nem? (boveben lent)

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam h most akk mi vagyok...minden pasi àtb*szot , ès vmièrt nem èrdekelnek ugy mint règen...de megorit a kivàncsisàg h milyen lehet lànyal. ( csok màr volt ès az nagyon jo volt :$) csak az a gond h kapcsolatot nem szeretnèk lànyal mert sajnos van benem irigysèg ... :$ règen pszichologus azt mondta h lelkileg a pasik vonzanak ès testileg a nok...hàt nem tom :/ ès màr nem tudom h minek mondjam magamat . hetero?biszex?lezbi? (norm vàlaszokat kèrek)
2010. júl. 17. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Az nem lezbi hanem leszbi
2010. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsàlnat elirtam ><"
2010. júl. 17. 15:40
 3/3 anonim válasza:
sztem valahol a leszbi és a biszex közt félúton vagy..legyél hermafrodita.
2010. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!