Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van manapság egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság egyre több ilyen lány/nő?

Figyelt kérdés
"Te kérdező, nem tudom hogy vagy vele, de nagyon sokszor elegem van a flegmakirálynő magyar csajokból, akik búvalb@szott fejjel közlekednek mindenhová az utcán és ettől szinte már kedve sincs az embernek rájuk nézni."
2010. júl. 17. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

A szemkontaktus, egy mosoly és a bűvös "szia" csodákra képes.


20/F

2010. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a 15 éves menővagyok-merténmegtehetem-mindenkinekkuss flegmah csajszikh-ra gondolsz? mert akkor közlöm h sok van, de nem mind ilyen. legjobb nem is foglalkozni velük, majd felnőnek és rájönnek h milyen az amikor anyuci nem tesz mindent a seggük alá... ha fiú vagy, szerintem keress értelmes, intelligens (mind értelmileg, mind érzelmileg) lányt, ha pedig lány vagy, akkor ne bosszankodj rajtuk, légy büszke rá h te nem vagy ilyen :)

20L

2010. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A magyar férfiak ugyanolyan búvalb*szottak, ez nem csak a nőkre igaz, hanem minden magyarra(tisztelet a kivételnek)..

És ezzel az erővel nekem meg a rózsaszin pólós menőfiúkból van elegem..

Könnyű a nőkre verni a sarat, de sajnos nem csak ők a hibásak.

2010. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha a nők jókedvűek, akkor az a baj: "elegem van a sok hülye vihogó p*csából"

Ha komolyak akkor meg az a baj: "akik búvalb@szott fejjel közlekednek mindenhová az utcán és ettől szinte már kedve sincs az embernek rájuk nézni"


Beszéljünk most egy picit a a tökéletes magyar férfiakról..

2010. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a kedvencem aki 3 méterenként megnézi magát valami kirakat üvegében és folyton olyan fejet vág mint aki 2 hete megdöglött :) És nem hagyja abba egy pillanatra se !!!
2010. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez van. Nagyon nagy arcúak a csajok manapság. És még csodálkoznak, hogy félünk kezdeményezni. Én már olyan szinten mélyponton vagyok emiatt, hogy úgy érzem itt Magyarországon soha nem fogom megtalálni a nagy Őt, és egyben a boldogságot sem.


20F

2010. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tény hogy minkét oldalt vannak hawaii gyopálok.
2010. júl. 17. 15:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert ezt látjak Amerikában, és ez a menő. Nem tudják, mi az a Magyarságtudat, és úgy vannak vele, hogy Amerika menő, ezálltal a következő generációban végleg megszűnik a Nemzettudat, és jön a világkormány. Ez a vezető elit terve. Ti az hiszitek, hogy én itt hülyeségeket beszélek, meg bolond vagyok, mert hiszek az összeesküvés elméletekben.

Nézzétek meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=aSqjBd3gipo

Itt benne van, hogy a fiatalok meg vannak törve, ezért már birkák... Innen látni, hogy miért ilyenek.

2010. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is amikor szemezek egy csajjal csak azért nem merek odamenni hozzá mert azt olvasom le az arcárol h " ez meg mi a fenét bámul? "

Lányok egy kicsit több vidámságot!! :)

2010. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most minek szemezgessek mosolyogva egy tök idegen csávoval?:D lehet éppen pasija van akkor meg mit erölködjön:)
2010. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!