Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok? Olvass lejjebb!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Olvass lejjebb!

Figyelt kérdés

A szitu az h van egy alakuló kapcsolatom!Tnap úgy beszéltük meg,h ma együtt megyünk a Balcsira,aztán hívom,nem veszi fel,egyszer csak jön az sms,h dolgozik,v.hívom,és hoppá bukta,mert strand zaj volt!Ekkor elkezdett poénkodni,h nem szabad semmit elsietni,csak kímélni akart ettől a melegtől,pihenjek itthon,és ha hazaér hív!

Szerintetek mit csináljak?

Ez már nem az első eset!Egyszer egy buliba akartam menni,de ő azt mondta fáradt,alszik,én nyugodtan átmehetek barátnőmékhez!Át is mentem,mikor hívtam azht mondta kihívták egy kólára,kimegy,és haza audni!Hát nem így lett,elment egyedül(vagyis a haverjaival)!ezt úgy ahogy elnéztem,mert hát én a barátnőméknél voltam,de ezt is próbálta tagadni,de egyszer csak,mikor sokadjára vágtam hozzá beismerte,és mentegetőzött h nem volt jó stb...

Mit csináljak????


2010. júl. 17. 14:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem történt testiség!Semmi efféle nem volt!Lehet tényleg unaloműző vok,és ha otthon van,azért ír,h ne unatkozzon!H mondjam meg neki,h ez így nem oké,mert mdent elpoénkodik?Szívódjak fel simán?
2010. júl. 17. 14:33
 12/13 A kérdező kommentje:
Nincs senkije,szembeszomszédok vagyunk,látnám!Nem is a szüleivel él,ahhoz már "öregekek" vagyunk
2010. júl. 17. 14:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de ő nem vesz komolyan. Ha most hazudik neked, milesz később?! Megetet téged, hogy az ég vörös szinű? Szerintem hagyd, Vannak oylanok is, akik megértő, és nomális párt akarnak, olyant mint pl, te. Azt javaslom;Keress tovább, és találni fogsz! --Chocky--
2010. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!