Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Még akkor nem voltam együtt a mostani barátommal csak flörtölgettünk,csókolóztunk meg lejártam náluk,valamit már éreztünk egymás iránt.De egy buliban smároltam egy másik fiúval és én ezt nem mondtam el neki pedig akkor kérdezte hogy volt e valami olyan.Ennek már másfél éve mert utánna járni kezdtünk és nagyon szeretjük egymást.Azóta még egy kósza tekintet se volt más felé.Se az én részemről se az övéről.Szerintetek ne rágjam magam ezen tovább?Azért érzem annyira helytelennek ezt a dolgot, mert akkor már valami elindúlt köztünk,hiába nem volt kimondva hogy most mi járunk.
2010. júl. 16. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó, jó!

Akkor fogd fel úgy, hogy tapasztalat szerzés.

2010. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

amíg nem jársz együtt valakivel, addig mi jogon várna el tőled hűséget? ezt sosem értettem...

és nem azért felesleges rágódni rajta, mert régen volt, hanem azért mert még nem jártál a mostani barátoddal, csak ismerkedtetek... mellesleg te sem tudhatod, hogy hány jelöltje volt akkoriban rajtad kívül. végül melletted döntött, úgy ahogy te őmellette.


31/N

2010. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. júl. 18. 17:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se számít megcsalásnak, mert még nem jártatok. EZ régen volt és azóta már együtt toljátok a bicajt!Nincsen értelme ezt felhántorgatni!
2010. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!