Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Még akkor nem voltam együtt a mostani barátommal csak flörtölgettünk,csókolóztunk meg lejártam náluk,valamit már éreztünk egymás iránt.De egy buliban smároltam egy másik fiúval és én ezt nem mondtam el neki pedig akkor kérdezte hogy volt e valami olyan.Ennek már másfél éve mert utánna járni kezdtünk és nagyon szeretjük egymást.Azóta még egy kósza tekintet se volt más felé.Se az én részemről se az övéről.Szerintetek ne rágjam magam ezen tovább?Azért érzem annyira helytelennek ezt a dolgot, mert akkor már valami elindúlt köztünk,hiába nem volt kimondva hogy most mi járunk.
2010. júl. 16. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nézd fordítva a helyzetet. Ha lett volna egy másik lánnyal akkor és máris tudod a választ.
2010. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan...Ragodj inkabb az uveghazhatas miatt.
2010. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen:SNekem is rosszúl esett volna:S:S
2010. júl. 16. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem gáz.

Emiatt ne emészd magad!

2010. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Ááá.rég volt,felejtsd el!A lényeg,hogy csodásan megvagytok eggyütt most.Ez számít igazán!
2010. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy rég volt szokta menteni az ugyanilyen ember aki megteszi ezt is. Még akkor ésszel nem számít annak de nem esne jól a beztos
2010. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Rég volt... vége van... ne aggódj már emiatt.

Ha együtt vagytok és szeretitek egymást akkor nincs miért hibáztatnod maga, főleg hogy akkor még nem is jártatok.

Szerintem ne említsd meg neki.

2010. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De ha most elmondanám neki nagyon félek hogy nagyon megharagudna:S Lehet el is hagyna.

Azóta tényleg nem volt még csak flört se meg semmi.Bulizni se megyünk egymás nélkül.

2010. júl. 16. 22:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne mondd el!

Felejtsd el, ne emészd magad-neki meg ne cseszd el a napját!


Rég volt, talán igaz se volt ;)

2010. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Hát sajna igaz volt:SAz iránt a fiú iránt semmit nem éreztem.

De szerintem tartom a számat.

2010. júl. 16. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!