Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság, szerelem? Dillemák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság, szerelem? Dillemák sora.

Figyelt kérdés
A sztori talán klasszikus. A legjobb barátomba estem bele, 1 éve kb., nemsokkal azután, hogy megismerkedtünk. A két érzést valahogy egyszerre táplálom felé, ezt természetesnek vettem, annyira egy húron pendültünk, hogy azt gondoltam, hogy talán neki is hasonló érzései vannak és majd szép lassan szerelem lesz belőle. Eltelt egy év. Semmi. Sőt már valószínű nem is lesz. Én nem akartam neki elmondani, mert... Nem tudom, valahogy én nem vagyok képes kezdeményezni. És, ha érezne ÚGY irántam, gondolom már megtette volna a lépéseket. A barátságunk ennek ellenére nagyon is virágzó. És előreláthólag hosszú távú, barátként is nagyon szeretem. Ha nehezen is, de egy évig el tudtam nyomni, hogy kirobbanjon belőlem ez a dolog. De, szerintetek ez helyes? Ha elmondom akkor tönkre megy a barátság? Ezek alapján biztos, hogy nem akar semmit? Vagy, ha pár év múlva egyszer csak feljön belőlem? Nincs barátnője, azóta nem is volt, mióta megismertem, de, ha lesz (és nyilván lesz, nem csúnya a srác, kedves stb.) akkor nem tudom, hogy hogyan kezeljem majd ezt. Én szeretném a barátságot. Nem tudom segítsetek.
2010. júl. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
énis jártam a hozzám (eleinte csak barátilag) legközelebbálló lánnyal -- ráment a barátságunk :( és ez lassan egy év elteltével sem lett újból az igazi
2010. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszi!! Válaszokat várok még.
2010. júl. 16. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen...beleszerettem,elveszítettem nem csak őt hanem a barátságunk is tönkre ment...lassan 1éve nem beszélünk,igaz nem mondtam el neki,de tudta,kavartunk 2szer...hiányzik...ne rontsd el...próbáld meg mással...nem éri meg...
2010. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom...:(
2010. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziaa:)elöször is mindenkinek másképp alakul..mostani barátommal 3 évig legjobb haverok voltunk m pedig 3 honapja járunk és nagyon szeretjük egymást!

Egy probát mindenképpen megér,mert ha nem probálod meg talán idővel megbánod...Sok sikert!

2010. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én egy tizenhét éves lány vagyok, hasonló helyzetben, mint te.

Mi is nagyon jó barátok voltunk, vagyis most nem tudom, hogy múlt idő-e, mert újra barátkozunk. De én megmondtam neki, hogy mit érzek és azt mondta, hogy ő nem akar semmit a barátságon kívül. De amúgy meg szeret és fontos vagyok neki. Viszont a mai napig nem értem..., történtek köztünk dolgok, és amúgy sem olyan volt a viszonyunk, mint két barátnak... Na, ezt csak azért írtam le, hogy valamiképp összehasonlíthasd a sztorimmal az tiédet.

Semmi jelet nem látsz rá, hogy tetszenél neki? Mennyit találkoztok? Testbeszéd? Más veled, mint a többi lánnyal?

Írj, és legyél kicsit részletesebb, vagy ha akarsz, írj privát üzenetet, és ott is beszélhetünk. Vagy msn-cím csere... Jó lenne olyannal beszélgetni, aki majdnem ugyanolyan dolgokat megy keresztül.

Minden jót! :)

2010. júl. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes lenne megpróbálnod mert később csak rosszabb lesz és csak gyötörni gyötörni fogod magad ezzel még nagyon sokáig amíg meg nem kérdezed és nem mondod el az őszinte érzéseidet neki.


És amikor oda jutnál h később elmond addigra tuti lesz valakije és nem marad más csak kínzó és hiú ábránd, és bánkódni fogsz nagyon sokat h miért nem kérdeztem meg miért nem mondtam el....

2010. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!