Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet haverból egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet haverból egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok van egy fiu aki 5.be jött hozzánk.

Nkem már kezdettől fogva teccet(nagyon).

Összehaverkodtunk meg minden .

Néha pedig amikor azt mondom hogy van pasim ő le akar róla beszélni.

Én pedig ezt arra véltem teccek neki.

megkértdeztem tőlle hogy nem e teccek neki de sajnos azt mondta hogy csak barát.=(

És most itt egy új év és szerintetek elcsábtíthatom van rá esélyem hogy több legyen köztünk és ha igen mit tegyek lécii agyatok pár tanácsot.Köszönöm a válaszokat!14/L


2010. júl. 16. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A helyzet a következő a pasiddal :) Tudod mi az, szeretni valakit s mikor kérdik büszkén letagadni? Minden utcán őt keresni, várni s mikor jön közömbös durva arcot vágni. Belefoglalni a nevét az esti imába, s azt hazudni sosem gondolsz rá. Becsülni, értékelni gondolatban, s lekicsinylőn elítélni szavakban. Nem írni, mintha nem is érdekelne s könnyekkel elaludni, szemeddel mosolyogni bár szíved ég....na ez az ami van ketötök között..
2010. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

KÖszönöm =)

lehet neem tom de nem adom fel =P

2010. júl. 19. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!