Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet haverból egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet haverból egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok van egy fiu aki 5.be jött hozzánk.

Nkem már kezdettől fogva teccet(nagyon).

Összehaverkodtunk meg minden .

Néha pedig amikor azt mondom hogy van pasim ő le akar róla beszélni.

Én pedig ezt arra véltem teccek neki.

megkértdeztem tőlle hogy nem e teccek neki de sajnos azt mondta hogy csak barát.=(

És most itt egy új év és szerintetek elcsábtíthatom van rá esélyem hogy több legyen köztünk és ha igen mit tegyek lécii agyatok pár tanácsot.Köszönöm a válaszokat!14/L


2010. júl. 16. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
B*sszameg július van az újévtől kicsit távol vagyunk még/már... szerintem amikor legközelebb találkoztok smárold le ha tetszel neki hagyni fogja ha meg nem akkor úgyis mind1
2010. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ő azt várja, hogy elolvasd a Kis Magyar Nyelvtan legújabb kiadását.
2010. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

hát ez egy nehéz kérdes mert lehet a fiu ugy gondolja h nem érdemes fel rugni egy jó baratágot egy ojan dologárt ami nem biztos hogy fog müködni . én is igy voltam egy lanyal egy júdarabig júl is voltunk aztan meg meg romlotak a dolgok és most mar barútok se nagyon vagyunk .


az elcsabitas dologhoz meg anyit h probáld meg el mondani neki hogy te szeretnél töbet töle mint hogy barátok legyetek ha azt mondja h nem ak mar maradhatok barátok .


de csak ovatosan ez egy ojan dolog h lehet lesz belöle egy jolműködő kapcsolat de lehet h még a barátság is el veszlik

2010. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

XDDDDD Mintha én írtam volna pár éveXD

5-ben jött hozzánk is egy új fiú és első látásra belezúgtam *.* és ugyanezt játszotta velem 5 éven keresztül! Mi is összehaverkodtunk, nagyon jól elvoltunk, ha más pasikról beszéltem előtte, akkor féltékeny lett, én is azt hittem, hogy tetszettem neki, Egyik pillanatban úgy viselkedett, mint aki odáig lenne értem, másikban meg rám sem hederített. Ha rákérdeztek nála, hogy tetszem e neki, akkor csak vonta a vállát és azt mondta, hogy csak haver, de nem úgy tűnt, ezért nem adtam fel.

Próbálkoztam ezerrel, de a hozzá állása nem változott és végül belefáradtam, nem akartam minden időmet rápazarolni és találtam valaki mást, akivel azóta együtt vagyok:)

Most 18 vagyok és erről a fiúról kiderült mára már, hogy ő csak élvezte a helyzetet, hogy mennyire oda vagyok érte, hogy habár jó csajnak tartott, de nem kellett volna neki, nem érzett semmit, csak élvezte, hogy érte szenved valaki...

Szerintem ha nagyon tetszik a gyerek próbálkozz nála, de ne minden áron, nézegess közben azért mások után is, és ha netán megtetszik valaki más akinél tuti lenne az esélyed, akkor hagyd a csudába ezt a gyereket:)

2010. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tényleg van egy pár helyesírási hibád.De kedves előző válaszoló:a kérdést gondolom érted...

Ja, és 1. válaszoló,gondolom nem januárra gondolt, hanem szeptemberre.


Kedves kérdező: Szerintem vess be mindent amit tudsz:)

gondolok itt olyanra pl.,hogy:szexy cuccok,félre érthető kijelentések (vigyázz,hogy ne legyen konkrét,csak lehessen máshogy is érteni,így nem tűnik majd nagyon nyomulósnak a dumád),a szemeddel pedig szinte vetkőztesd le:P,csinálhatod azt is, hogy tegyük fel "véletlenül" kicsit közelebb kerülsz hozzá (testileg),"véletlenül hozáérsz "olyan helyen". De ezt mind úgy kell csinállni, hogy közbe ne tűnj nyomulósnak.Nehéz így, de meg lehet tanulni.Ja, és találkozzatok sokat!:)

Remélem mindent leírtam, és segítettem.

na pacsii.

2010. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsánat! előző válaszoló vagyok. amikor írtam a kérdést akkor a 2. válaszoló volt az előző:D
2010. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönööm szépen az eddigi válaszokat !

Igazán hasznos volt az utolsó előtti válaszolónak.

Bocsii félreirtam szeptembertől =P

és a helyesírásihibákért iss

2010. júl. 16. 22:14
 8/12 A kérdező kommentje:
És pontosan hogy célozzak kétértlműen?hogy ne legyek nyomulós
2010. júl. 17. 09:33
 9/12 anonim ***** válasza:

jóhogy aztmondta h csak barátok vtok ha egy lány aztmondaná nekem h van pasija utána meg azzal folytatná h tetszik-e ő nekem akk én is eztmondanám

1nem csak barátok vunk

2magamba meg aztgondolnám h miért akarta eztkérdezni? ez amolyan önajnározás vagy csak több pasit akar egyszerre


ez csak rámm értődik ne vedd magadra én ígygondolkodom hasoló helyzetben

2010. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
figyelj, minden fiunak a legmenőbb segfejtől a legfélénkebbig jó érzés az, ha egy lánynak kellenek, mert az önbizalmat ad és büszkévé tesz, ha tényleg mindig le akar beszélni a pasikról, akkor szerintem is kellesz neki, DE lehet, hogy csak tetszel neki és kész, nem érez semmit és akkor hiába hajtasz, de akkor is van egy barátod és örülj neki
2010. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!