Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar semmit. Akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar semmit. Akkor miért foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác..én nagyon bele vagyok zúgva:S Aztmondta,hogy ő nem akar semmit tőlem...Ha összeveszünk, akkor mondom,hogy ne beszéljünk akkor többet,és mindenkinek jobb lesz, akkor meg mindig aranyos lesz, és kibékül velem...miért csinálhatja ezt?
2010. júl. 16. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert beszélgetni akar veled.
2010. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert csak a barátod akar lenni.ha tényleg nem akarna semmit,messziről elkerülne.
2010. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

fiú lány barátság..ti tényleg hisztek ebben?

Megbeszéltük,hogy jövö7en együtt strandolunk...ha nem akar semmit,miért jön el velem?

2010. júl. 16. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán mert a barátod? És azt szokták mondni, hogy fiú-lány barátságnál az egyik(!) fél akar mindig többet. NE akard belemagyarázni, vszínüleg nem jössz be neki.
2010. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem fontos vagy neki, lehet , hogy eleinte mást szeretett volna aztán maradt a barátságnál, de ez nem jelenti azt hogy nem akarhat többet, lehet, hogy csak nem mer kezdeményezni mert nem tudja hogy te is többet akarsz e. Lehet neked kéne többet engedned vagy rávezetned arra, hogy többet tegyen neked.


Mentek strandra egyik legjobb alkalom lehet, hogy engedd h bekenje a hátad esetleg a lábaidat, és ha bementek a vízbe eljátszhatod h nem úsztál már nagyon régen és segítsen öleld át szorosan a nyakánál mikor mellette vagy a mély vízben majd nézz mélyen a szemébe és próbálj csókot kihozni belöle.


Ha meg semmit nem akar, akkor sem ha otthon te irányítanád kicsit a kezét hogy hova tegye, akkor nem akar többet mély barátságnál. De mivel veled van hosszú ideje ezért biztos hogy fontos része lehetsz az életének. Örülj neki hogy van egy őszinte barátod.


De azért próbáld ki hogy te kezdeményezel lehet hogy nem mer mert nem látja h mivan.

2010. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1 kérdés.


És ha együtt vagytok és mondjuk beszélgettek 1-2 órát akkor 2 m távolságra ültök egymástól vagy az ölében ülsz vagy ott fexel mellette mondjuk az ágyon vagy esetleg ott ülsz közvetlen mellette , és megfogja a lábad vagy simogatja azt meg hátadat vagy a combodat ..magyarul mit csinál ha együtt vagytok?

2010. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: valahol a kettő között:S nem ül messze tőlem, de nem is az ölében ülök..ha ebszélgetünk, akkor közel hajol, és úgy beszél, nem vesz fél vállról, kedves velem
2010. júl. 17. 19:33
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor pedig továbbra is azt javaslom amit már írtam egyszer, hogy legyél te a kezdeményezőbb. És tudd meg hogy mit is akar valójában a strandra ha mentek az egy jó alkalom lesz erre.
2010. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem küld feléd egyértelmű jeleket, akkor szerintem hagyd :)

Keress egy másik pasit...egy jó barátság többet jelent egy esetleges kapcsolatnál..szerintem

2010. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van egy ötletem. Lehet, hogy te vagy az "egónövelő lány". Az a fajta aki odavan érte és bár ő nem akar semmit jól esik neki, hogy valaki udvarol neki... Ha tényleg ez a helyzet így tudod tesztelni: csinálj úgy, mintha besértődtél volna, ha hipotézisem helytálló, akkor megpróbál majd kiengesztelni. Ezek után pedig rajongd körbe és ha hűvös és kicsit elutasító veled, akkor sorstársam te csak sajnos az "egónövelő lány" vagy.
2010. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!