Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azthiszem. Elkéne némi segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem. Elkéne némi segítség (? )

Figyelt kérdés
Miért érzem azt, hogy a sráccal akivel együtt vagyok eygszerűen nem tudok érvényesülni. Nem merek megszólalni sem. Egyszerűen amikor vele vagyok leblokkolok. A testi dolgok nagyon jol működnek...rettenetesen kivánjuk egymást, de ha vége (eljött az orgazmus) utánna csend(felőlem). Rettenetesen tetszik a srác. Nagyon okos. Orvosira megy. Szűz vagyk még. De a minap nagyon közel voltam ahhoz , hogy odaadjam magm neki...de egyfolytában az pörög a fejemben, hogy szeptembertől úgyis vége. (gólyabál és társai) hol hibázok? Miért nem merek akár csak véleményt nyílánitanI?
2010. júl. 16. 20:08
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem akartalak bántani vele, csak felhívtam rá a figyelmedet.

Sajnos növekvő tendencia, hogy a fiatalabb korosztály hihetetlen szövegeket tud írni. Gyakori, hogy csak harmadszorra tudom értelmezni a leírtakat. Legyünk egy kicsit lassabbak és figyeljünk oda, mivel kár lenne a világ egyik legszebb nyelvéért.


Amúgy kár ilyen dolgokon rágódni, dobjátok fel valamivel a kacsolatotokat: kirándulások, bulik, kiállítások, strand. Hidd el tuti sok témátok lesz, jobban fel tudsz majd oldódni. Szeretitek egymást, akkor szeptembertől miért lenne más?

2010. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm A Válasz-t :) Igen, igazad van. A magyar nyelv gyönyörű. Csak néha én is sodródom az árral...sajnos. De igyekszem kinézni belőle
2010. júl. 16. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!