Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezett a párom, jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezett a párom, jól tettem, hogy kidobtam?

Figyelt kérdés
Nem ez az első eset, de most úgy érzem, betelt a pohár. A kapcsolatotunkkal nincs gond, ha ettől eltekintünk. Csakhogy nem tudok eltekinteni tőle, folyton beállva jár haza, már szinte nem is látom tisztán. Ilyenkor teljesen mintha ki lenne kapcsolva az agya, fel sem fogja amit mondok, nem tud figyelni, mint egy robot, vagy nem tudom mi. Kb. 1 hónapja szív, amióta talált egy olyan társaságot. Hiába mondtam, hogy ne tartsa a kapcsolatot velük, úgy tűnik fontosabbak voltak nálam. Lement cigizni, én pedig bekulcsoltam az ajtót. A lakás az enyém. Kopogott, de nem engedtem be. Helyesen cselekedtem, vagy engedjem vissza?
2019. okt. 19. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt ez olyan helyes lèpès. Mármint az a rèsze teljesen èrthető, hogy nem akarod vele folytatni a kapcsolatot. De azt gondolom a lezárásának nem ez a módja, hogy egy óvatlan percben kizárod az utcára.

Úgy illett volna, hogy közlöd vele a döntèsed, ès hagyod legalább összepakolni.

2019. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Leírta már a kérdésben, hogy az övé a lakás. Teljesen igaza volt.
2019. okt. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

Már figyelmeztette!

Nem ért a szép szóból, akkor igy járt!

2019. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19%
Az nem figyelmeztetès, hogy "Hiába mondtam, hogy ne tartsa a kapcsolatot". Messze nem egyenlő azzal, hogy egyik percről a másikra, váratlanul ki van zárva a lakásból, a cuccai nèlkül.
2019. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 15-össel. Egy olyan kapcsolatban ahol ezenkívül nincs gond nem zárom ki éjszaka a párom, pláne nem, ha nincs teljesen magánál. Nyilván szakítás lesz belőle, de ezt megtehette volna reggel mikor fel is fogja miért büntetik.
2019. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!