Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy az osztrák határszélen fel tudok szedni gazdag férfit?

Figyelt kérdés
Elég dekoratív vagyok, 21 éves. Komoly kapcsolatra gondoltam.
2010. júl. 16. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:

Nos, az én véleményemet nem sikerült megváltoztatnod. Még mindig pénzéhes lotyónak tartalak.

Amúgy nem is baj, hogy nem érdekel senki véleménye... meglátod, az élet meg fog büntetni a felfogásodért.

2010. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:
mivel senki sem él hibátlanul, ezért mindenkit megbüntet valamiért
2010. júl. 16. 21:30
 43/76 anonim ***** válasza:
Ja, csak valaki törekszik a jóra. Te magad sem gondolhatod komolyan, hogy ez helyes gondolkodás. Ne áltasd magad.
2010. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:
nekem helyes
2010. júl. 16. 21:49
 45/76 anonim ***** válasza:
anál? bejon?
2010. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
Teljesen helyesen gondolkodsz.Ez a te egyéniséged.Az hogy ide erkölcsös emberek járnak,az meg az ő dolguk,de ide ne tegyél fel ilyen kérdést mert kritika így is úgyis lesz,a társkeri oldal jobban bejönne nem.Jómodú középkorú üzletember társa lennék hosszabb távon(halotti bizonyítvánnyal,végrendelettel előny):P
2010. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
Helyes, ne hagyd magad kérdező. Én is ilyen lányt akarok majd magamnak 15-20 év múlva ha minden összejön.
2010. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

02:06

Ha sok pénzed van, a tiéd lehet, máskülönben felejtsd el. A bankkártyát is neki adhatod, végül is... aki ilyen hülye, annak nem adnék pénzt a kezébe. Ő legalább harcolna az esetleges túltermelési válság ellen.

2010. júl. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van a kérdezőnek. Ilyen mocsok elbaszott világban élünk és kész. Valószínűleg sokkal boldogabb lesz ha talál egy ilyen gazdag férfit, mint bármelyikünk aki érzelmek hatására fog párt találni. Ami ráadásul manapság nagyon nehéz. Ez az amiért élni sincs nagy kedvem. És a remények, álmok is egyre távolodnak tőlem.


20F

2010. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:
Nos az az elmélet, hogy egyedül rohadok meg vagy szórakoznak vele, valótlan lett. :) Kibékültem az exemmel, aki a kezemet is megkérte, jövőre feleség leszek! :) A "terv" bejött.
2010. júl. 17. 16:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!