Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez miért lehet? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opheliac kérdése:

Vajon ez miért lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez nem igazán a párkapcsolatokhoz tartozik, de nem tudtam máshova írni.

Van egy pasi akivel sokat msneztünk, barátság lett belőle..még többet beszéltünk, volt egy csaj akit nagyon szerettett volna megszerezni, segítettem neki...ha valami nem jött össze vele akkor a vállamon sírta ki magát. Támogattam midnenben, segítettem neki.

Aztán egyre kevesebbet beszéltünk...a miújság kérdésre annyi volt a válasz hogy semmi, semmi különös, meg hogy élek..semmi konkrétum:(

A végén már semmi téma nem volt...sztem megváltozott, vagy vmi rossz dolog érte...nem tudom...de ez fáj:(

és nem mond róla semmit

Már vagy2 hónapja nem is beszéltünk...segítsetek..mi lehet a baj?


2010. júl. 16. 16:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha már 2 hónapja nem keresett fel abszolút, és távol lakik, meg semmi jelét nem adta hogy szeret...akkor hogy érezhetne így..??
2010. júl. 19. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!