Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez miért lehet? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opheliac kérdése:

Vajon ez miért lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez nem igazán a párkapcsolatokhoz tartozik, de nem tudtam máshova írni.

Van egy pasi akivel sokat msneztünk, barátság lett belőle..még többet beszéltünk, volt egy csaj akit nagyon szerettett volna megszerezni, segítettem neki...ha valami nem jött össze vele akkor a vállamon sírta ki magát. Támogattam midnenben, segítettem neki.

Aztán egyre kevesebbet beszéltünk...a miújság kérdésre annyi volt a válasz hogy semmi, semmi különös, meg hogy élek..semmi konkrétum:(

A végén már semmi téma nem volt...sztem megváltozott, vagy vmi rossz dolog érte...nem tudom...de ez fáj:(

és nem mond róla semmit

Már vagy2 hónapja nem is beszéltünk...segítsetek..mi lehet a baj?


2010. júl. 16. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érnek így, köszönés nélkül véget beszélgetések.

Ha nem keresett, nyilván nincs szüksége a társaságodra.

2010. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felhasznált. Arra kellettél neki, hogy támogasd a nehéz időkben, de mostmár nincs szüksége rád. Tovább állt.

Tegyél te is így.

2010. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te mit szólnál hozzá ha arma közben msn-en zaklatnának?
2010. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

arma közbe??


Ezt nem értem...írd le mégegyszer:)

2010. júl. 19. 10:01
 5/11 anonim válasza:

Szia !

Sajnálom mert velem is megtőrtént ilyen dolog!

Csak azt tudom tanácsolni hogy egy kicsit lépj a nyakára a dolognak mondd el neki hogy ez neked rosszul esik és legyen szives és magyarázza meg hogy ez miért van igy , ha azt mondja hogy rádunt akkor hagyd de ha csak rossz dolog tőrtént akkor segits és légy mindig kőzelben akkor előbb vagy utobb kapcsolni fog...

2010. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyszer már megkérdeztem tőle hogy mi baja van.

Hogy velem van baja vagy mivel?

Erre azt mondta hogy ezt egyedül a saját felejdből szedted vagy segített benne valaki?

Semmi bajom nincs veled.


de érdekesen utána is semmitmondó válaszai voltak arra kérdésre hogy hogy van?

szóval nem értem:(

2010. júl. 19. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Hat erre azt mondom hogy te beleszerettel

es neked nem szamit hogy te boldog vagy e az a fontos hogy o boldog legyen meg ha nem is melleted ..

A csavonak baratnoje van es ijenkor elfeled minden masik csajt akik korulveszik es csak a baratnojevel akar lenni es nem akarja hogy a baratnoje feltekeny legyen egy masik csajra stb .. es azert inkabb kevesebbet beszel a tobbi lannyal pl veled

de ha annyira erdekel a csavo akkor egyertelmuen megertelek s mint ahogy mondtam szerelmes vagy bele

ehez semmi ketseg ..s hiaba tagadod le nekem mert semmi ertelme ... erre irok is egy idezetet ... mi az szeretni valakit s mikor kerdik buszken letagadni...minden utcan ot keresni varni s mikor jon kozombos durva arcot vagni....belefoglalni a nevet az esti imaba s azt hazudni sosem gondolsz ra....becsulni ertekelni s mint barat mellette lenn s lekicsinylon elitelni szavakban nem irni mintha nem is erdekelne s konnyekkel elaludni szemeddel mosolyogni bar szived csak erte eg...s faj hogy tudod sosem lesszel vele... s nem tudod megerinteni... s erzed hogy van valaki mellette ...olyan aki el is erheti >>> EZEN EN IS TULESTEM ...

2010. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4 hónap után szakítottak a barátnőjével...havonta találkoztak egyszer vagy éppen lehet hogy nem is...

Pedig 1 helyen laknak...

Volt egy idő amikor jobbna kedveltem...de rájöttem hogy barátként többre mennék sztem vele...főleg hogy távol van:/!


De mostmár úgy néz ki barátság sincs:/

2010. júl. 19. 11:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Kihasznált...amíg szüksége volt rád,mert carban volt,addig kellettél neki..vannak ilyen önző barmok! Mit sírsz utána?? Vannak még barátaid? Biztosan! Azokkal törődj,akik megérdemlik,és nem csak akkor kellesz,ha bánata van,hanem ,mondjuk akkor is,amikor neked lenne szükséged lelki támaszra!
2010. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy talán belédszeretett, csak nem tudja hogy mondja el? Nekem ez volt az első ami eszembejutott. Logikus lenne a viselkedése. Ha azt mondod nincs barátnője s jól megértettétek egymást... Mondjuk nincsenek közös ismerőseitek akik finoman megtudhatnák tőle, hogy hogyan viszonyul hozzád?
2010. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!