Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen reagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen reagáltam?

Figyelt kérdés
Elhalgatott előlem egy dolgot a párom de a szülei lebuktatták. Aztán vártam h mikor mondja el nekem is de nem mondta és rákérdeztem. Persze ő mindent tagadott és még én voltam a szemét h h merem azt feltételezni h hazudik nekem. Ez eddig oké. De nem ez az első h hazudik sztem és mindig kitalálál olyan sztorikat h szinte már én is elhiszem. A végén mindig én jövök ki szarul mert szerinte bizalmatlan vagyok felé. Szerintetek tényleg én fujom fel a dolgot vagy ő tényleg nem őszinte velem?
2010. júl. 16. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az két különböző dolog, ha valamit elhallgat és ha hazudik. A kérdésben a válasz: ha valamit elhallgat, akkor nem őszinte.
2010. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja h őszinte velem. Most akkor nekem kellene elnézést kérnem tőle?
2010. júl. 16. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Erről az esetről többet kellene elmondanod, mert ez így túl általános.


Én csak azt tudom eddig biztosan, hogy a párkapcsolatotokban valami baj van a kommunikációval. (Igaz, már ez se kevés.) ;)

2010. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval akkor ha neki lenne igaza akkor abból nem az jönne hogy a szülei hazudtak???? kinek hiszel inkább? ki a szavahihetőbb?
2010. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kamugép. szakítóok.
2010. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki a frankót. Hogy a szülei elmondták az igazságot. (Mert, ha nem mondod, barátom.. Hát akkor te is hazudozol/elhallgatsz dolgokat)

Szembesíteni kell önmagával. Ha ennek ellenére is kamuzik tovább, akkor szerintem tedd lapátra.

Ha egy dologban hazudik, másban is fog... (Bár, nyilván ha valami kis butaságról van szó, akkor más a helyzet... Csak akkor lépj drasztikusan nagyot, ha van értelme.)


20l

2010. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!