Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelenül reagáltam?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt és felvetette,hogy most elmenne a barátnőkkel nyaralni.Erre én egy kicsit hevesen reagáltam,mert én vele szerettem volna menni mármint kettesben.Nem akarom őt teljesen kisajátítani félre ne értsétek.eljárunk külön-külön is a barátokkal/barátnőkkel,de ezt most nem sikerült ilyen megértően fogadnom.

Engeditek a párotoknak,helyesebben hogy veszitek a ha a párotok másokkal megy nyaralni???

23/F


2010. júl. 16. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Addig én is elvagyok a saját haverjaimmal. Miért olyan nehéz elfogadni, hogy különálló lény saját igényekkel?
2010. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kort is írjatok légyszi!

köszi

2010. júl. 16. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi csak 5 hónapja vagyunk együtt. Alig járunk el külön-külön, mert sok a közös ismerős, és még a kapcsolat elején bemutattuk egymásnak a két baráti társaságot, így már mindenki ismer mindenkit. Nemsokára megyek szüleimmel pár napra nyaralni, és felajánlották, hogy hozzak magammal egy embert, ha szeretném. Barátom dolgozik, ő nem ér rá. Megkérdeztem tőle, hogy mi lenne, ha a legjobb barátnőmet vinném. Hallani se akart róla. Fél, hogy akkor felszedne minket valaki, vagy mi szednénk fel valakit, vagy amilyen hülyék vagyunk, sok hülyeségbe belemegyünk, és bajunk esik. Mert akkor úgyse a szülők felügyelete alatt lennénk, hanem barangolnánk. Valahol megértem, mert nekem sem tetszene, ha bejelentené, hogy elmegy a haverokkal pár napra nyaralni, ugyanezek a dolgok miatt. Csak én nem úgy fogalmaznám meg, hogy hallani se akarok róla, hanem valahogy szelídebben. Szerintem természetes és teljesen érthető, hogy félted (akármitől, nem feltétlenül más pasiktól). 20L
2010. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Szerintem mint oly sok minden más,ez is bizalom kérdése.Ha megbízol benne miért ne engedhetnéd el?Én is "elengedem" a barátomat a haverjával nyaralni,bár azért eszembe jutott már pár dolog,hogy vajon mit tudnak csinálni(2 kan valószínűleg nem otthon fogja nyalni a fagyit)...mégis megbízom benne.

Egyébként,ha jól látom,a kérdezőnek az a baja,hogy a bnője nem vele,hanem a barátnőivel megy nyaralni.Nem megoldható,hogy esetleg a barátnős nyaralás után kettesben is elmenjetek?

20L

2010. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nekem is rosszul esne. Nem azért mert megcsalhat, mert ha akar nyaralás nélkül is megcsalhat, de jobban esne ha a szabadságát velem szeretné tölteni. Nálunk ez mondjuk így van, ő nem szeretne nélkülem menni a barátaival hanem inkább velem. De ha szeretne engedném.

Mondjuk ti fiatalabbak vagytok, lehet hogy ez is számít itt. Nem reagáltál szerintem helytelenül, de engedd őt ha menne, mert a kalitkába zárt madár menekülne, a szabadon engedett pedig örömmel jön vissza, ha szeret.

2010. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!