Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2éve járok a barátnőmmel eddig minden rendben is ment, de úgy két hete teljesen megváltozott külsőleg, más lett a haja másképp öltözködik, más zenét hallgat... Mikor rá kérdeztem csak annyit mondott hogy ne a külsőségek alapján ítéljem meg... De nekem akkor is furcsa ez... ti hogy fognátok fel hasonló szituációt?
2010. júl. 16. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
új társaságba jár?
2010. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek változik az izlése az évek alatt.Furcs mert 2 évig más volt és Te azt szoktad meg.Adj időt magadnak,hogy megszokd.Ha meg olyan rossz neked a változás,akkor beszélj vele,hogy miért változott meg.
2010. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így már nem tetszik?
2010. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a régi barátnőivel illetve közös barátok vannak.
2010. júl. 16. 11:20
 5/10 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy nem tetszik... de tetszik így is s szeretem is, csak nem értem mi ez a hirtelen változás... meg kicsit rosszul esik hogy velem ezt nem beszélte meg...
2010. júl. 16. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se a külsőségeket nézd, de ha a viselkedésében is nagyon megváltozik, akkor biztos történt vele valami. Biztosítsd róla, hogy mindig mellette állsz.
2010. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hajamat, meg az öltözkdésemet én sem beszélem meg a barátnőmmel, sőt a zenét sem amit hallgatok, de ő sem velem. Miért is tennénk, ez a saját dolgunk. hány évesek vagytok?


27/F

2010. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amég nem vagytok házasok nem is kell minden ilyesmit megbeszélnetek.Mindenki változik,felnő,komolyodik,és a változás a külselyé is meglátszik.Ne paráz rajta szerintem.Ha aviselkedése irányodba nem változott,akkor nincs okod félni.Te is változni fogsz.Változik a zenei izlés.Változik az,hogy milyen ruha tetszik.
2010. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem nem volt túl kedves, h nem beszélte meg veled... ok, nem lenne "kötelező" meg mittudomén, de azért egy jó kapcsolatban sztem alap dolog egy ilyet megbeszélni mielőtt valaki vmit csinál
2010. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Max a véleményét kérheti ki,de nem szólhat bele,mert semmi köze hozzá.
2010. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!