Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átver, tudom, de szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átver, tudom, de szükségem van rá. Ráadásul testvérem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki elég messze lakik tőlünk,de szinte minden héten találkozunk.Kb.egy éve,hogy elkezdtünk flörtölgetni.Mindíg az ölébe ületet,rengetegszer megölel és puszil meg.A baráti pusziból szájrapuszik lettek,és mostanában harapdálások.Sokszor hív nyuszinak,cicának.Próbál fogdosni is.Vannak félreérthetetlen megjegyzései. Kb. 2 hónapja bejelnette,hogy van barátnője.Szarul esett,de közbe nekem is volt pasim,igaz az alatt az idő alatt nem is találkoztunk.Nem nagyon érdekelt a barátnője és úgy tűnt,hogy őt se.A kapcsolatunk nem változott,sőt!

Aztán a legutóbbi találkozásál azt mondta,elege van barátnőjéből,soha többet nem akarja látni.Már nem szereti.De látszott hazudik.Megtudtam a tesójától,hogy elgyalogolt a barátnőjéhez aki elég messze lakik tőlük(másik város) és nem engedték be aszülei.Éjszaka ért haza.Ezért mondta ezt,de még nagyon is szereti a barátnőjét.Tudom,hogy engem csak kihasznál,de szükségem van rá.Olyan ő nekem,mint egy mentőmellény az élet virharos óceánjában.Melette minden gondom elfeljtem,csak ő van és én. Boldog vagyok. Néha egy-egy józan pillantban azon ondolkozom,hogy megmondom,ne szórakozzon velem,nem vagyok játékszer.Aztán belegondolok,hogy mi lenne a következménye,hogy talán talán teljesen elhidegülne tőlem.És akkor tudom,hogy úgy se teszem meg. Egyébként,szerintem soha nem lehetnénk együtt még akkor sem,ha komolyan gondolná.Két dolog miatt:a korkülönbség:ő 18 én 13, és amitt,mertaz unakatestvérem.

Mit tegyek?


2010. júl. 16. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha az elején leírod, hogy az unokatestvéred, akkor nem is olvasom tovább. Mi a túróért akarsz bármit a vérrokonodtól?
2010. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros, szerintem a testvér nem azonos az uncsival, na mindegy (a végén kiderül, h uncsiból is negyed~)???


A válasz meg egyszerű. Nem kellesz neki komolyan ebben a formában. Lehet ha 3-4 évvel idősebb lennél akkor komoly esélyesnek tekintene, de így semmikéép. Kihasználja a helyzetet, látja mit érzel.

Szerintem próbálj más fiú után nézni. Itt van még másik 3.25 milliárd;)

2010. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak átver és kihasznál, mert egy naiv kislány vagy. ráadásul a rokonod!! undorító..
2010. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább a pasidat ne csapd be, légy főállású játékszer.
2010. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Kb.egy éve?12évesen??..én ennyi idős koromban a barátaimmal játszottam a "pályán".Ilyen fiatalon neked még nem szabadna ilyen dolgokkal foglalkoznod..flörtölés egy 18 évessel?Kérlek.. 2. az unokatestvéred?!ugye tudod,hogy ez undorító?!
2010. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!