Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy újra szerelmes legyen belém? Ne csak szeressen:/

Figyelt kérdés

Van egy nő aki 2 évvel idősebb nálam egy ideje együtt vagyunk,de már csak szeret és nem szerelmes!Nos én újra szerelembe akarom hozni,nagyon sok mindent csináltunk együtt és már szinte semmiben sincs izgalom!Te mivel próbálkoznál?Hogyan tudnád meghódítani újra?


30+os ok válasza érdekelne leginkább!

29/Férfi


2010. júl. 16. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A 20-as éveim végén volt egy idősebb nőm kb 6 hónapig.2 év volt köztünk.Ami nagyon tetszett neki:a vendéglő vécéjében idegen játszva megerőszakoltam,és szeretett vezetés közben oboázni.A villámdugást is nagyon élvezte,az anál is mehetett.A váratlan virágcsokornak mindig nagyon örült.Mondjuk én nem harcoltam érte,inkább ő volt oda nagyon,férjnek is kért.Férjhez is a hasonmásomhoz ment.

Mondjuk nekem mindig is a 20 körüli csajok tetszettek inkább,a mostani is 22,ezért nem is tartott sokáig.Szerintem vigyél izgalmat,adrenalint a kapcsolatba.33/F

2010. júl. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!