Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Válaszolnátok? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Válaszolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ki köztetek itt olyan akinek életében csak egy pasija volt ( vagy nagyon kevés) és amellett kitart ahogy csak tud és nem csalná meg semmi pénzért (szóval nem létezik más számára). Tehát fogalmazhattam volna úgy is hogy van még RENDES csaj ezen a ki*aszott világon? írhattok kort is ha gondoljátok.
2010. júl. 15. 21:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
hat, egészségedre.. akkor legyek ribi. te meg keress mindig szűz kislányokat. ennyi. kapcsolatban gondoltam.. és mi van akkor, ha pl. 3 pasira hiszem azt, h az igazi, és aztan pl. megcsalnak?? ragadjak le egynél?? mert 1 gyk válaszoló már ribinek tartana azért, mert esetleg megpróbálom keresni a boldogságot??
2010. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy az nem számít ha téged csalnak meg kicsit jobban figyelj! amúgy meg te kérdezted én csak őszinte voltam ha ez sért téged ne haragudj!
2010. júl. 15. 22:17
 23/33 anonim ***** válasza:
hat én se ugy gondoltam, h otthagyom, akit szeretek, csak h d.ghassak.. hanem ha nem ugy alakul a dolog.. de attól sztem még nem vok az.. nem? igy rendben van a dolog??
2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2010. júl. 15. 22:22
 25/33 anonim ***** válasza:

Van, van, látod, este fél 11kor kell őket keresni mert ienkor a normális lányok nem vmi discoban rázzák a bulájukat hanem itt ülnek és gépeznek :)

18/L

2010. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
csak meg ne ölj neten keresztül :)
2010. júl. 15. 22:23
 27/33 anonim ***** válasza:
ne vedd negatívumként:) komolyan mondtam, vannak még normális lányok csak azok a pasijukkal vannak ilyenkor, szóval neked a legjobb, kifogtad a szingli és! normális lányok társaságát ;)
2010. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
csütörtökön hol van buli? :) meg diszkó, főleg.. majd szombaton, hehe :DD
2010. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
nyáron csütörtökön hol nincs buli? :DD
2010. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
nalunk.. majd jövő csütörtökön már lesz.. :) de én akkor a 2, 5 évet ünneplem a pasimmal :)
2010. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!