Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom összejött egy csajjal. A csaj felvett msn-re, és nagyon jól megértjük egymást. A gond ott kezdődik, hogy gyakorlatilag nekem sírja el minden bánatát,hogy fél,hogy elveszíti a párját( a haveromat ), meg hogy biztos nem tettszik neki,stb.,és gyakorlatilag minden szabadidejét a velem való társalgással tölti. (amúgy egy igen jó nőről van szó.)

És ez még nem minden.

A haverom meg állandóan azzal ,,nyaggat" hogy meséljem már el,miket beszélgetek én a csajával, meg,hogy dicsérjem őt a lánynak, stb.Nekem kell biztatnom,hogy bókoljon a barátnőjének,(magától nem tenné meg) aki mondta nekem,hogy nagyon jól esne neki,ha a haverom szájából is hallaná azt a szok szépet,amit én elmondok neki...

Totál két tűz közé szorultam, és jó lenne ebből a helyzetből kikeveredni anélkül,hogy bármelyiküket megsérteném. Ötlet,tanács? (annyit kérek,hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek;)


2010. júl. 15. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk, hogy menned kell el, mert mittudoménmi, fáj a hasad/hőguta, nemtudom. utána meg letiltod és nem lát egy hétig, mert nyaralni voltál. :D
2010. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld megértetni velük, hogy a kapcsolatuk csak kettejükről szól, és ne kérjék a te "közrejátszásodat" is. Ha jó barátok meg fogják érteni, hogy ebből te ki akarsz maradni :)
2010. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mondom az a gáz,hogy egyszerre le ülök le velük erről beszélni, abból nagyon nagy gáz lenne...kiderülne minden,hogy mindketten megkértek rá,hogy bizonyos dolgok maradjanak kettőnk között...

Nem tudom. Van egy olyan érzésem hogy nyakig benne vagyok a Love Story-ban...:P

2010. júl. 15. 21:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen szituban, csak ott én voltam a csaj. Barátunk meg csak akkor szabadult ki ebből, miután szakítottunk, illetve még azután jóval, így visszagondolva nem kicsit sajnálom szegényt :D

Nem tudok jobbat tanácsolni annál, hogy verd a fejükbe, hogy egymással beszéljék meg a gondjaikat, és ne 3an "járjatok".

20l

2010. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
21:42: az utolsó szavaid mintha a szívemből szóltak volna...gyakorlatilag tényleg ez már a helyzet.
2010. júl. 15. 21:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, tudom...:D Anno pasim is mondta párszor, hogy "jó, akkor járjál a haverommal, úgyis jobban odafigyel rád" :D
2010. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát,hálistennek mi még itt nem tartunk...de akkor nem tudom,miért kezdte el most hirtelen kérdezgetni a csaj,hogy van-e most nőm...
2010. júl. 15. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!