Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom összejött egy csajjal. A csaj felvett msn-re, és nagyon jól megértjük egymást. A gond ott kezdődik, hogy gyakorlatilag nekem sírja el minden bánatát,hogy fél,hogy elveszíti a párját( a haveromat ), meg hogy biztos nem tettszik neki,stb.,és gyakorlatilag minden szabadidejét a velem való társalgással tölti. (amúgy egy igen jó nőről van szó.)

És ez még nem minden.

A haverom meg állandóan azzal ,,nyaggat" hogy meséljem már el,miket beszélgetek én a csajával, meg,hogy dicsérjem őt a lánynak, stb.Nekem kell biztatnom,hogy bókoljon a barátnőjének,(magától nem tenné meg) aki mondta nekem,hogy nagyon jól esne neki,ha a haverom szájából is hallaná azt a szok szépet,amit én elmondok neki...

Totál két tűz közé szorultam, és jó lenne ebből a helyzetből kikeveredni anélkül,hogy bármelyiküket megsérteném. Ötlet,tanács? (annyit kérek,hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek;)


2010. júl. 15. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A haverod amolyan kémnek szeretne téged használni, a csaja pedig lelki szemetesládának. Én a helyedben kicsit szüneteltetném a kommunikációt mindkettejükkel. Talán lerendezik azalatt egymással. De mindenképpen rázd le őket valahogy. Ha máshogy nem megy, akkor csajt letiltod, haverodnak meg mindig azt mondod, hogy semmi újat nem tudsz és nem is érted ezt az egészet.
2010. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, talán mondd el nekik, hogy ez számodra nagyon kényelmetlen helyzet, nem akarsz belefolyni a dolgaikba, stb. Ha nem bunkón adod elő, jól megválogatod a szavaidat, akkor talán meg is értik sértődés nélkül. 21/L
2010. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mar nem azert de nekedis tetszik a haverod csaja es elkepzelsz vele egyket dogot:p

tudom mert enis igy voltam....az a rosz az egeszben ha fojtatod te josz ki roszul.

ha meg abbahagyod akor a csajt elis feletheted:p

ja es ha te vagy a lany szemetes ladaja, te sem jelentesz keveset neki. ha elmongya hogy mi faj neki akor bizik benned. szerintem valasz vagy a haverod vagy a csaj. a ketto egyszere nem megy

2010. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igazad lehet, szerintem is az lesz a legjobb, ha tartok némi ,,hatásszünetet.."


Második válaszoló: nekem sem lenne rossz az ötleted, ha nem úgy kezdenének minden beszélgetést mind a ketten, hogy ,,el ne mond neki..."

Külön-külön már próbáltam elmagyarázni,hogy beszéljek meg egymás között,de nem sok eredménnyel...különösen a csaj kitartó nyaggatás terén. Lassan már többet foglalkozok vele,mint a saját pasija, mondhatni gyakorlatilag én lettem az...de nem akarok az lenni, bármilyen furcsán is hangzik.

2010. júl. 15. 20:50
 5/17 anonim ***** válasza:

A lelki szemetsláda soha nem jöhet szóba egy nőnél, mint partner. Mert annyit beszélt neked a problémákról, hogy már lassan téged azonosít azzal a sok sz@rsággal, ami vele történik. Persze tudat alatt. Ez így van, tapasztaltam sajna. Szóval az egyik előzőnek nincs igaza, hogy jelentesz valami komolyat neki, ja de, amolyan lelki mankót, de mást nem.


Első voltam

2010. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló:bármilyen furán is hangzik,azzal együtt,hogy egy nagyon jó csajról van szó,aki kedves, aranyos,sőt még értelmes is, és állítólag sorban állnak érte a pasik...nekem nem az esetem.

Ami a második bekezdésedet illeti: igen tényleg a választás lenne a megoldás,és egyértelmű is lenne a döntés a haverom javára...ha azóta nem lettünk volna a csajjal is nagyon jó barátok. Így akárhogy döntök,elveszítek egy barátot...

2010. júl. 15. 21:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Én inkább akkoris szünetet tartanák mindkettejükkel. Kerüld kicsit őket. Rázd le egy ideig.
2010. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az lesz...sőt illetve az volt,mert most kettesben voltak pár napig...és ahogy felbukkant a leányzó msn-en, azonnal villant is a sárga ablakocska...és kezdődött minden elölről.

Ill. hogy pontosítsak, jött egy új kérdés is,mégpedig,hogy van-e nálam valami csaj a láthatáron...

2010. júl. 15. 21:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Sürgősen termináld a dolgot vele szerintem, legfeljebb pótléknak kellesz, mert boldogtalan a "pici lelkecskéje". Ne szivasd meg önmagad.
2010. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen ezt kéne,de valahogy nem paraszt módon...és az a baj,hogy itt a nem kifejezetten bunkó beszólások is visszaüthetnek...
2010. júl. 15. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!