Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj, vagy tényleg igazat mond?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedtem egy lánnyal és rettentően bosszant,hogy őt állítólag nem lehet kielégíteni csak ha a kritoriszát izgatom.....nem tud elélvezni ha csak simán szeretkezünk....volt már sok barátnőm és rengeteg egy éjszakás kalandom de még ilyennel nem találkoztam....igazat mond a lány és neki nem lehet hüvely orgazmusa vagy pedig most jövök rá,hogy velem is vannak gondok??21F
2010. júl. 15. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
ne haragudj, de én ezt ennyire nem hangoztatnám, h " rengeteg egyéjszakás kalandod " volt.. tod, nemi betegségek.. rossz reklám.. amugy meg én se tok elmenni szex közben, csak ujjazással + csiklóizgatással..
2010. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek még sosem volt, csak csiklói. Viszont próbálkozni kell, nem kijelenteni, hogy "nem lehet".
2010. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki csak a csikló izgatásától tud elélvezni igen. Sőt, tulajdonképp ez nem is ritka, a hüvelyben nagyságrendekkel kevesebb az idegvégződés mint a csikló felszínén, a csikló ingerlése sokkal intenzívebb élmény.
2010. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők is, akiknek életükben egyszer sincs orgazmusuk. Vagy például csak szülés közben.
2010. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igazat mond! Legalább ö megmondja mi a jó neki és nem tetteti. A helyedben ezt díjaznám. Amúgy meg nem mindegy hogy élvez el ha el tud? Sokan azzal küzdenek, hogy nem tudnak egyáltalán...

22/L

2010. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az egyéjszakás kalandjaid hazudtak mert a legtöbb nő csak így tud elmenni ahogy ez a lány állítja. Nem tudom ez miért bosszant téged? Hiányosak az ismereteid akkor ne másra legyél mérges.
2010. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan elhitted, hogy a rengeteg egyéjszakás kalandod alanyainak mind volt hüvelyi orgazmusa?? Ó,akkor jobb ha tudod, hogy nagy részük hazudott.
2010. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged nagyon átvertek az egyéjszakás kalandjaid. Valójában nagyon kevés nő képes a szeretkezés közben orgazmusra. Úgyhogy örülj, hogy végre egy őszintével találkoztál.
2010. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
az most nem olyan nagy gond hogy nincs orgazmusa rengeteg nő nem éli meg az orgazmust és ez nem az ő hibája...nincsenek veled gondok, és az is lehet hogy ő is igazat mond. szóval visszatérve élvezheti a szeretkezést ha nincs orgazmusa mert lelki élvezetek is vannak úgyanúgy élvezni fogja csak nem lesz meg számára az a ppont ahol egy lány elmegy ;)
2010. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!