Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ürüggyel hívjam át?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel hívjam át?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk a barátommal de holnap szeretném áthívni és megbeszélni mert már egy hete nem láttuk egymást és szerintem ha együtt leszünk egy kicsit és beszélgetünk akkor ő is átgondolja a dolgot. A kérdés hogy milyen ürüggyel hívjam át? Nem akarom azt mondani hogy a szakításról akarok beszélni mertt lehet hogy nem jönne. VAN valakinek valami értelmes ötlete? CSak használható válaszokat kérek
2010. júl. 15. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Háth ha a barátod volt, akkor jól ismered milyen.

De szerintem nem érdemes érőltetned ezt a dolgot ha már szakítottatok...

2010. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom ezt nem akarod te szerintem jobb lenne ha megmondanád neki hogy a kettőtök közötti dolgot szeretnéd megbeszélni és ha azt mondja hogy nem megy mondmeg neki hogy ha egy kicsit is szeretett vagy még szeret, tisztel akkor menjen és beszélje meg veled,( Ha valami kifogással hívod át és aztán kiderül már pedig ha igazán ismeritek egymást kiderül és még rosszabb lesz a helyzet.) Majd légyszi ird meg hogy mire jutottál!
2010. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akármilyet mondasz, ha nem hülye, levágja, hogy könyörögni akarsz neki. Legyen már benned némi büszkeség és hagyd a csudába a gyereket. Nem rosszindulatból mondtam...
2010. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem könyörögni akarok, nem fogok megalázkodni egy pasinak sem és ha nem akarja akkor fölöslegesen könyörögnék csak kíváncsi vagyok hogy szeret e még és hogy akar e valamit mert töbször is felhív egy nap hogy csak rám tud gondolni de azt is mondja hogy tegyem túl magam rajta szóvalnem tudom hogy mit akar és azért lenne jobb hogy ha kettesben megbeszélnénk és ha itt lenne akkormég valahogy valahoyg a jelekből észre venném hogy mit akar.
2010. júl. 15. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondd meg neki, hogy beszéljetek egy kávézóban (lényeg, hogy semleges terület legyen) őszintén, mert úgy érzed, nem sikerült lezárni a kapcsolatot, pláne, hogy ő összezavar a telefonhívásaival.
2010. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!