Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és egy 22 éves fiúba vagyok szerelmes. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szerencsére jó viszonyban vagyunk, együtt sportolunk, nem mutat felém negatív visszajelzést mondhatni kedves velem de nem hiszem hogy "nőként" gondol rám. Azt hiszem most nincs barátnője. Van esély hogy ebből a kapcsolatból bármi legyen vagy ne is próbálkozzak... Egyáltalán hogy lehet itt próbálkozni? :S
2010. júl. 15. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni vele,vegyél fel szexi ruhát a sport után,egy jó parfüm csodákra képes!!A kor meg nem számít!!Az én jelenlegi barátom 9 évvel idősebb nálam(de nem sokáig leszek vele még együtt),és aki tetszik most az még idősebb de nem számít a kor!!!sok sikert :)
2010. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Próbálok mindig csinosan öltözni meg a prafüm sem hiányzik természetesen :D A kapcsolat még sem akaródzik kialakulni... :S
2010. júl. 15. 19:26
 13/13 anonim ***** válasza:

16:10-es vagyok!

Adott már feléd bármiféle jelet?Hogy viselkedik veled?

Üljetek le és mond el neki hogy mit érzel,ezzel nem veszíthetsz semmit!:)

2010. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!