Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és egy 22 éves fiúba vagyok szerelmes. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szerencsére jó viszonyban vagyunk, együtt sportolunk, nem mutat felém negatív visszajelzést mondhatni kedves velem de nem hiszem hogy "nőként" gondol rám. Azt hiszem most nincs barátnője. Van esély hogy ebből a kapcsolatból bármi legyen vagy ne is próbálkozzak... Egyáltalán hogy lehet itt próbálkozni? :S
2010. júl. 15. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a te életed és ez kizárólag neked kell eldöntened, ha jófej minden akkor próbáljátok meg, de ez tényleg csak a te dolgod senki másra ne hallgass, na további szép estét:D
2010. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
00:24-es vagyok és szerintem van esély, hogy legyen köztetek szerelem :)
2010. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) Csak nem tudom hogy tudnék nyitni... Ha elmondanám neki még kinevetne, mit akar tőle egy ilyen kislány xD Azt meg nagyon nem akarom...
2010. júl. 15. 00:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ebben sajnos nem nagyon tudok segíteni, de ha eszembe jut valami akkor megyen a privi :)
2010. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Várj csak eszembe jutott pár dolog

lehet adni erre utaló jeleket :) pl.: megdicséred, hogy milyen jó a haja vagy vmi, és mondod neki, hogy jó hogy van ilyen ember aki megért stb. és sokat mosolyogj rá. Szerintem tuti siker am bocsi, ha hülyén fogalmazok csak már szédelgek az álmosságtól :)

2010. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom majd :)
2010. júl. 15. 00:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendben. Remélem tudtam segíteni :)
2010. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kezdj bele direktben. Sport közben is letaperolhatod, vagy kérdd meg, hogy utána masszírozzon meg. Közben nyögdécselsz, már meg is van a fogás...
2010. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia:) én is 16 évesen szerettem bele egy 22 éves srácba:) korábbról ismertük egymást (11 éves koromtól) és pont ezért sosem gondoltam volnah nőként néz rám .Aztán mégis csak..nálunk mondjuk ő kezdeményezett. De csak azért, mert én túl félénk lettem volna szerintem...szóval szerintem próbáld meg:) még az is lehet h kiderül h ő is erre várt! és az is tuti hogy jó h idősebb! nem olyan idióta mint a 16 éves fiúk általában...hanem egy kicsivel érettebb. majd írd meg mi volt:)
2010. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :D A taperolós kommentelőnek: Vívás közben nem nagyon lehet taperolni xD
2010. júl. 15. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!