Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ellen lehet valamit tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen lehet valamit tenni? Mit csináljak? :-/

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én egy nagyon önbizalom hiányos lány vagyok. A fiúk terén sincs nagy sikerem, talán ebből kifolyólag. Az a lényeg, hogy például a kiszemelt fiú nagyon sokat néz engem, többen mondták, hogy feltűnően sokat, és amikor küldi a jeleket( rámmosolyog pl, vagy rámnéz folyamatosan) egyszerűen nem vagyok képes viszonozni. Ha a fejem tetejére állok, mindig eltolom....Vagy például múltkor elhatároztam, hogy utolsó nap a suliban rámosolygok. Eljött az idő, egyszerűen fizikai képtelenségnek éreztem, egy puszta mosolyt is. Lehet, hogy ez az öbizalom hiányából fakad? És hogy tudok tenni ezellen? Az is rátett egy lapáttal, hogy akik nekem tetszettek, azoknak nem kellettem:-/


16/L

Köszönöm aki elolvassa és válaszol:)


2010. júl. 14. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd fel msnre.

Ott könnyebb.

2010. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát egy fiúnál próbáltam, ott is ugyanolyan görcsösen megy, sőt, volt, hogy már lassan remegett az egész karom:D

De most konkrtétan nem egy fiúra gondolok, hanem mindegyiknél ez megy. :S:S mármint aki tetszik valamennyire.

Pl nem tudok a szemébe nézni meg semmi ilyen...és így soha nem lesz semmi.....

2010. júl. 14. 22:24
 3/7 anonim válasza:

önbizalom hiány.egy csomóan szenvednek ettől..de valahogy le kell gyűrni saját korlátainkat nem?!ilyen az élet...képzeld el hogy egy tök jó haverodra kell rámosolyognod mert nem láttad egy hétig és tökre örülsz hogy újra láthatod.menni fog ez.msn-en meg ne félj mert ott szinte majdnem minden helyzetet ki lehet magyarázni.

és meglehet hogy az az oka hogy semmi nem jön össze mert túlságosan görcsölsz az egész miatt és elkönyveled magadban hogy eddig nem jött össze valószínű ez se fog..stb....de a leírtak alapján van rá esély hogy összejöjjön...tudtad hogy a mosoly szépíti az arcot??ha le akarod venni a lábáról muszáj lesz mosolyognod nah meg ez a második legjobb dolog amit az ajkaiddal tehetsz ;):)

2010. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
harmadik legjobb dolog ;)
2010. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat, második válaszoló nagyon köszönöm, ez most jól jött:D:D:D

Hát igen, muszáj lesz valamit kitalálni, mert az élet gyyorsan megy:) Amúgy sajnos nem valószínű, hogy ebből bármi is lesz, mert a fiúnak barátnője lett....de mellesleg küldözgeti a jeleket:) De szerintem akkor kerresek mást, és megpróbálok mosolyogni:D Köszönöm:)

2010. júl. 14. 22:42
 6/7 A kérdező kommentje:
xD 3. válaszoló, Hát igen, ki mit szeret:)
2010. júl. 14. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül, ha őszinte emberek szerint szép vagy és szerinted is, akkor csak az elsőn kell túl lenni, utána egymás után jönnek, mert belejössz és nem félsz.
2010. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!