Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap alatt még egy szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap alatt még egy szál virágot se kaptam. Sóher lenne?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja járunk és igazából én tőle még nem kaptam sem virágot sem így valami édességet csak úgy. Ez elég fura mert az előző barátom elég sűrűn meglepett ilyen aprósággal. Lehet, hogy sóher pasit fogtam ki? Ha el megyünk valahová akkor is egyszer én egyszer ő fizet.
2019. szept. 8. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, hogy csak simán szegény? Bár tudom az is főbenjáró bűn a 21.századi felfogásban (mindkét nemre értve), mert hát manapság aztán ebben az országban mindenki milliókat kaszál. Meg úgyis csak annyit érsz amennyid van, mondta az egyik politikai kiválóságunk.
2019. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

És ha csak nem az az ajándékozó típus? 3 hónap alatt még nem igazán lehetett ünnepi alkalom.

Pl 2 barátnőmnek is ilyen a párja. Több éve jól megértik és szeretik egymást, de a pasik annyira gyűlölnek "nyálaskodni", hogy inkább adtak pénzt a virágra, csak vegyék meg maguknak a nők és ne nyösztessék őket. Mi ezen jót röhögtünk és a pénzből inkább fröccsöztünk egyet a csajokkal.

Ha neked másra van igénye, akkor közöld a pároddal. Ő sem gondolatolvasó és lehet hogy csak simán ilyen "anti-romantikus".

2019. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos h soher, lehetnek éppenséggel anyagi gondjai is. 3 hónap alatt nem látsz meg bele ilyen téren a helyzetebe.
2019. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 peca1000 ***** válasza:
0%

A férfiak zöme (én is) csak alkalomkor vesz valamit a párjának pl: névnap, szülinap, ünnepek.


Ez a normális. :)

2019. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Minek neked halott növény?
2019. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Nézd, a férjem is hasonló volt, bántott is engem eléggé. Ugyanakkor láttam azt is, hogy vannak férfiak, akik a kapcsolat elején drága ajándékokkal halmozzák el a nőt, minden esetben egyértelmű volt, hogy meg akarják vásárolni, le akarják kötelezni a nőt a drága ajándékokkal, hogy biztosan mellettük maradjon.

Amúgy a férjem ilyen sza...rrágó maradt, de anyagilag soha nem használt ki. Egyszer még a cukrászdai meghívásának a felét is ki akarta velem fizettetni, betette az elszámolni való blokkok közé.

2019. szept. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Exemtől 3 év alatt nem kaptam virágot. Hiába tudta, hogy szeretnék.

Párom mar 4X adott rózsát, 1X liliomot, pedig pár hónaposak vagyunk még csak.

Ez tehát egyenfüggő. A párom romantikus, exem meg lúzer, mint a jelenlegi pasid. Majd belátod, mekkor nyominger, mikor elhagyod. Csak ne várj 3 évet, mint én.

2019. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Miben szocializálódtál, kérdező? Anyud vagy apód mindenen spórolt, olykor abnormális szinten?
2019. szept. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Te adtál már neki valamit?
2019. szept. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt exem, akitől kb minden héten kaptam valami apróságot. Én is viszonoztam, nem az, de cuki volt és jól esett, az utána következő páromnál (szintén ex) meg furcsa volt, hogy nem kaptam soha semmit, kicsit bántott is, de hát elfogadtam.


Érezd, hogy mindkét kapcsolat már a múltban van. Nem ettől függ a kapcsolat sikeressége. Ha az ajándékozást leszámítva úgy érzed, hogy törődik veled, odafigyel rád, meghallgat, és ha arról van szó, akkor szívesen meghív, akkor se nem sóher, se nem "nyomi". A férjem csak alkalmakra vesz virágot, ha egyáltalán, általában próbál valami időtállóbb ajándékot adni, ha már kell valamit. Ennek ellenére minden nap eláraszt a kedvességével és figyelmével, és sóhernak még véletlenül sem tudnám nevezni, ez nem ettől függ.

2019. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!