Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez probléma?

Figyelt kérdés
Amikor a bnőmmel találkozunk akkor felmek hozzá ..és smárolás közben (egymáson smárolunk) egy idő után el kezdek ejakulálni!! mi lehet az oka??
2010. júl. 14. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

felmek????

ha meg nem tudod, mi az oka, akkor még kicsi vagy a smároláshoz is....majd pár év múlva, a 8-ban lesz biológiátok, ahol az ember szaporodása és a szex is téma ;)

2010. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Felizgulsz, dörzsölöd, beleélvezel a gatyádba... Beszélj vele, hogy könnyitsen rajtad.
2010. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kivel beszéljek??
2010. júl. 14. 08:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőddel.
2010. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

AZ ÉN KÉRDÉSEMRE IS VÁLASZOLJON MÁR VALAKI!!!!!!!!!!!!!!

Ezt nem hiszem el hogy az ilyen hülye semmitmondó kérdésekre válaszolnak csak azért mert mindenki a szexualitással kapcsolatos kérdéseket olvassa ezért kénytelen vagyok itt kérni a számítástechnikában feltett kérdésemre válaszoljon már valaki aki ért valamit a számítástechnikához!!! Sürgős lenne!!!!!

2010. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
figyi, add a szájába, és ennyi
2010. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
08:39 a szexhez mindenki ért (vagy legalábbis azt hiszi)...a számítástechnikához már kevesebben ;)
2010. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
09:01 hát igen most már kezdem én is ezt hinni. Pedig nem tettem fel olyan bonyolult kérdést! Azért még reménykedem! És tovább másolgatom a kérésemet! Ja és nem érdekel kinek szúrja ez a szemét!!! Addig csinálom még nem kapok én is választ a kérdésemre! Valaki csak ért itt a számítástechnikához!
2010. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!