Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felvettem egy lányt msnre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felvettem egy lányt msnre akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Felvettem egy lányt msnre,de nem tudom h kedjem el a beszélgetést...persze tudom,sziával,vagy bármi ehhez hasonlóval:Dde nem erre gondolok,hanem h mikről beszéljek vele?eddig csak egy párszor találkoztunk,és megtetszett,megszereztem a címét,stb.De nem tudom h mit mondjak:Schaten simán megy a dolog,de vele nem:S

Segítség pls

F/18


2010. júl. 13. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

pl mi történt ma veled, holnap mitcsinálsz, mit ettél ma, mi a kedvenc filmed, és ha bejössz neki akkor úgyis fog mondani témát:)


17f

2010. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg szerencsétlen vagy. 18 évesen MSN-en akarsz ismerkedni, mit a 13 évesek? Miért nem mész ki az utcára, és esetleg hívod el őt is?
2010. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Megtetszettél, megszereztem a címed...hogy vagy?

Blabla, érdeklődj a dolgai iránt...aztán kérdezd meg, hogy lenne-e kedve találkozni. Személyesen talán könnyebben megy a dolog.

2010. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: csak mindig írjál neki, ne csináld hogy ír valamit azt 5 perc múlva írsz neki, mert elég ciki lenne...
2010. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket:)...második,beszéltem már vele élőben is,vittem is már haza,volt h keltettem is,nevetett is rajta..aztán megtudtam a címét,csak itt már nem tudom h mit mondja neki:S
2010. júl. 13. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
először is kérdezd meg hogy vagy? hogy telik a nyár? voltál nyaralni? mész nyaralni? mi történt ma veled? aztán mondhatod hogy láttál egy jó filmet. moziba meg fogsz nézni egy filmet. voltál koncerten. ilyenek. aztán úgy is jön valami téma, hogy ő mit szeret csinálni és akkor tudtok beszélni. de a lényeg, hogy próbáld szóval tartani. egy idő után úgy is kiderül ha nem akar beszélni.
2010. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen:)Este elhatároztam h megmondom neki h tetszik.Az megijesztené szerintetek?
2010. júl. 14. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!