Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez? Most kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Most kicsit el vagyok kenődve.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma felmentem pasimmal apum lakására és szex minden volt, és amikor jöttünk haza a vonaton összetalálkoztunk az unokatesómmal aki 2 évvel fiatalabb nálam (tehát 14 éves) és eléggé dekoratív ember(nagy mell, vékony alkat) és a pasim(ő 20 éves és 3 hónapja vagyunk együtt) most msnen kérdezte, hogy van-e pasija meg hogy milyen jó mellei vannak a csajnak meg ilyeneket kérdez.

Félnem kéne? Vagy mit tegyek?

Nagyon szeretem a párom és ez nagyon megbántott:(

Egy szomorú 16 éves lány


2010. júl. 13. 22:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A pasid 20 évesen elég primitív!

Nekem is, ha volt párom és esetleg megláttam egy számomra helyes férfit akárhol eszembe nem jutott volna áradozni páromnak.. Ez óriási taplóság!

2010. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Fúú..az addig rendben van, hogy szimpatikus neki az unokatesód-na de ilyet kérdezni a saját barátnőjétől (főleg szex után), hogy van-e barátja + nagyok a mellei...meg sem érdemel téged!

17/N

2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kriszta:

Lehet az lenne a legjobb,ha hagynád a fenébe ezt a pasit,mert bár én nem ismerem a te barátod de vagy tényleg ekkora paraszt, vagy csak féltékennyé akar tenni ezzel!? ilyenre nem volt még eset??

2010. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) :(

Utolsó: Ilyen még nem volt..


Azon gondolkozom, hogy holnap úgyis megyek bnőmhöz és megkérem, hogy kérdezze ki...


Szerintetek roszs ötlet lenne?

2010. júl. 15. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!