Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti szoktátok ezt érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktátok ezt érezni ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
pillangók a hasban, remegés iylenek? mer én nemérzem pedig nagyon szeretem a bnőmet emg iylen jó érzés mikor vele vok de ezeket igy fizikalilag nemérzem, csak amikor nincs velem azt h. nagyon hiányzik meg h. szeretnék sokáig vele maradni v. akár életem végéig.
2010. júl. 13. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem tul sok filmet nezel a szerelmet ne ugy kepzeld el h "pillangok a hasban" :D szamomra egy nagyon kellemes erzes mikor nagyon bele elem magam akkor tisztan libaboros leszek :D es mikor a baratnommel vagyok minden "bajomat" elfelejtem


18/F Muhaha

2010. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is ezek pont ez volt, de a mit leírtál h pillangók meg ramegés az egyáltalén nem.
2010. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem vagytok egyedül.
2010. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem libabőr se csak egyszerüen érzem h. szeretem
2010. júl. 13. 21:57
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem az elején volt az h. ha taliztam vele akk minden bajomat elfelejtettem de motmár 5 hónapja járunk ésugy megszoktuk egymást meg minden és igy nemlesz mindig jó kedvem ha meglátom de az a léyneg h. 1 idő után mindig felvidít v. vmi. :D
2010. júl. 13. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem így van h jajj pillangók a hasban ha már hozzá vagy szokva valakihez...az a lényeg h érzed h szereted és h hiányzik akkor az szerelem és ennyi.
2010. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó nektek. Nekem nincs aki miatt így éreznék. :S
2010. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen csajos dolog.
2010. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát,énnálam úgyvolt,hogy osztálytárs volt,szóval minden nap láttam. akkor már hozzászoktam a jelentlétéhez,csak néha jött elő az az állapot amikor alig birtam gondolkodni a közelében.viszont amikor nem láttam egy hétig szünet miatt,akkor már jelentkezett az összeszorult gyomor,pillangók,hevesen verő szív minden. szóval gondolom azért nem érzed,mert "hozzászoktál" a közelségéhez :)
2010. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sokáig azt hittem, hogy teljesen hülyeség ez a pillangós dolog amíg meg nem történt velem is. akárhányszor találkoztam a lánnyal mindig valami kellemeset éreztem a hasamban és nem csak a gatyámban. egyszerűen maga az jó érzés volt hogy láthatom és hogy beszélhetek vele. aztán jól ráb#sztam, úgy hogy jobb lett volna ha nem érzem azt amit. mert így most sokkal rosszabb.
2010. júl. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!