Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam meg? (Távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg? (Távkapcsolatban élők! )

Figyelt kérdés
Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy bnőmmel msn-en kevés a téma és félek, hogy rámun vagy valami és félek attól is h megtetszik neki más :(
2010. júl. 13. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cyberszex.
2010. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ?NÉV? ***** válasza:
hagyd a francba, a távkapcsolatok sosem működnek
2010. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hazugság,hogy sosem működnek..

viszont,hogyha nincs témátok tényleg hagyd:S

mi folyton fossuk a szót.. pedig már lassan 1 éve együtt vagyunk.

2010. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hazugság, hogy sosem működnek, mert ti már egy éve együtt vagytok? :D
2010. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Mi már Lassan 3éve távkapcsolatban vagyunk,nemsokára összeköltözünk hálisten,ha nincs téma,akkor ne beszélgessetek,kicsit szüneteltessétek az msnt,beszéljetek később,ne erőltessétek,ez normális,hiszen egy idő után már az ember többre vágyik,mikor már megismerte a másikat,mindent tud róla akkor meg csak a napi dolgokról lehet igazán.
2010. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És az elég ha napi 1-2 órát beszélgetnék vele?
2010. júl. 13. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Kapcsoljatok be a kamot es bokolj neki meg:D

Vagy beszelejtek skype-on:D

2010. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Napi 1-2 ora az keves:D

Mi lassan ket eve beszelunk es nem eleg annyi mindig tobb tobb es tobb kell es ajj nagyon szeretem:D

2010. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk pont egy év +3 hónap után lett vége. "hazugság hogy sosem működik, mert mi is már egy éve vagyunk együtt". Hát erre csak azt tudom mondani, hogy én meg örökké fogok élni, és eddig úgy tűnik jól megy. :D

Addig szállj ki belőle, amíg tudsz. Ha ő lép ki előbb, az maga a földi pokol.

2010. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
működik a távkapcsolat én 2 éve vagyok benne és mindíg van téma amiről tudunk beszélgetni:) De halgassatok együtt zenét pl vagy a kam az sok mindenre jó lehet:) találjátok meg a közös témákat:) Film , mozi, stb stb:)
2010. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!