Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdeményezzek a csókban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek a csókban ha a barátom nem mer?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm összehozott egy fiúval!

A fiú mondta az ismerősömnek,hogy nem mer kezdeményezni!

Én hogy kezdeményezzek a csókban?

És milyen helyzetben kezdeményezzek?


2010. júl. 13. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mikor nem számít rá kapd le. tuti tipp
2010. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem legyél gyors, és lényegre tötő, mármint amikor egy olyan pillanat van h átölel és te is őt akk hupsz lekapod. vagy ha nevetgéltek és közel vagy hozzá akk is egy gyors puszi a csók abból kifog alakulni :D hajrá;)
2010. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam tötő=törő
2010. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez lesz majd az első csókom
2010. júl. 13. 20:55
 5/11 ?NÉV? ***** válasza:
sztem ő is csak a csókra vár csak betoji úgyh sztem bármikor lesmárhatod
2010. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

puszilgatod a száját, az ajkaitok játszanak, nem kell átdugnod rögtön az első alkalomkor a nyelvedet!:)

én is azt hittem h húú milyen furcsa lesz v nem tom, de közbe semmi extra csak baszott jó:P:PÁhh imádom...ha nem kezedeményeez ő akk majd te!;)

hajrá

sok sikert!

14Ł

2010. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű én is parátoik néha én most egy srácot a kocsijába kaptam le ott ültünk beszélgetunk és én meg közelebb hajoltam hozzá és lekaptamés csókoloztunk :D
2010. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hupsz parázok ^^
2010. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha pl 1x vél kuss lesz, fogod magad, és gyorsan lekapod.:D
2010. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hajolj közel hozzá és simogasd az arcát. Nézz a szemébe és szép lassan smárold le. A pasik ezt imádják:) Sok sikert.

17 / L

2010. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!