Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja együtt vagyunk és ő még nagyon szeret engem de nekem nem jó ez a kapcsolat mert még kislányt "játszik"

nem aludhat nálunk, 10 óra után nem beszélhetünk telón,

vmelyik nap pl néztük a tv-t és jött az anyja h menjen haza...

Bármit megcsinálhatok mert semmiért nem haragszik, ez jó dolog de nekem nem nagyon tetszik. mindig ő akar bocsánatot kérni ha veszekedünk de ez fiú dolga szerintem.

néha úgyérzem mintha ő lenne a fiú és én a lány...

amúgy 14 éves

én 16/f


2010. júl. 13. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem beszéld meg vele ezt, h baj van a szokásaival. egy őszinte beszélgetés többet ér mint ha szakítasz vele aztán rájössz h szereted és h fájdalmat okozol neki ha szakítotok.
2010. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

És nem tudsz vele beszélni? Hahó, beszélni! De komolyan.


Egy pár dolgot, amit írtál, hogy nem aludhat nálatok, 10 után nem beszélhettek, haza kell mennie, ezekről nem ő tehet. Az anyja meg egy szokásos köcsög anya, aki védeni akarja a lányát de persze ezzel csak árt neki.

2010. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja köcsögösködéseiért nehogymár szakíts vele! Csak ha nem szereted.
2010. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem zavaros. Van egy jó fej csaj, aki mesébe illő módon képes veszíteni, az egyetlen hibája, hogy a szülei túl konzervatívak. Bár az én barátnőm kérne ilyen könnyen bocsánatot :) Mert igen is kérjen, ha igazam van, ha nincs, indokolja meg.
2010. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

egy 14 éves kislánytól mit vársz:S? még csak most tanulja és még lelkileg sem érett rá. az oké hogy tud csókolózni esetleg tud mást is, de teljesen más az érzelmi világa, a gondolkodásmódja, mint egy 1-2 évvel idősebb lánynak. ez van...

még fel kell nőnie szerintem korai volt ez még neki, majd megérik, de szerintem te azt ne várd meg. vagyis ha szereted akkor megvárod, de én kételyt érzek szóval keress mást. fiatal vagy nem kell leragadnod egy rossz kapcsolatban. és már tudod hogy a kislány az kislány:)

L/16

2010. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted, akkor ilyen miatt NE szakíts vele!Ezeket meg kell beszélni, őszintén. Arról pedig nem tehet és nem tud ellene sajnos semmit se csinálni, ha szigorú az anyuja :S Nálunk is ez volt..
2010. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

am meg sztem a szülők sem hibásak a lányuk még fiatal. sztem 14 éves korban fontosabb dolgok is vannak a fiúzásnál, de mind1 ez egyéni vélemény. szerintem ha a fiú nem érzi magát fiúnak egy kapcsolatban akkor ott nemtudom meg tudnák-e beszélni ezt...

16/L voltam

2010. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ismerős a dolog.:D

volt bnőm / még mindig nagyon szeretem / este 9után se msn, se teló semmi annya nem engedte nem aludhatott itt nem talizhattunk...aztán gondoltam vagyok annyira érett hogy beszéljek az anyukával h tudok vigyáznirá stb...minden szépen és jol indult...és a beszélgetés végén az anyuka el kezdett osztani h egy idézem " mocskos telepi tróger vagyok " itt feláltam és hazamentem...

utánna az anyuka addig-addig noszogatta a lányt ameddig rátudta venni h szakítson velem....szval ennyit erről...:D

Srác neked meg kitartást.:)

18/F

2010. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális hogy egy 14 éves lányt féltenek . Erről nem tehet . Szerintem is beszéd meg vele lehet hogy túlságosan beléd van esve ezért kér mindig ő bocsánatot! Nem kell ezek miatt szakitani vele főleg 7 hnap nem kevés időőő Hajrá!! ;)
2010. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Renáta1991 válasza:

Szerintem beszéld meg vele ezeket a dolgokat,üljetek le nyugodtan,és mond el neki ami bánt téged!

Őszintén megmondom,nagyon fogják a szülei,jó egy lányt sokkal jobban féltenek,mint egy fiút,nekem sem engedték 16 évesen hogy a barátomnál aludjak,csak így,hogy betöltöttem a 18at! a telefont szerintem nem kéne megiltani,bár sok szülőt zavar ha a lánya este 10kor telefonál,és pl nemtudnak tőle aludni,meg hasonlók...Lehet még tényleg kislány,és a szülei is így kezelik,de ezt mindenképpen beszéld meg a lánnyal,lehetmég a szüleivel is lehetne beszélni,hogy ne legyenek vele ilyen szigorúak!

2010. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!