Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a páromnak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt,18 évesek vagyunk. A párom focista,most kezdődtek az alapozások,ami napi 2 edzést jelent. Mire hazaér este,hulla fáradt (amit persze meg is értek),bezuhan az ágyba,és nincs semmi életkedve. Ma rosszul is lett hazafele a vetetés közben. Nem nyafog meg semmi,hiszen ő választotta ezt az utat,de nagyon sajnálom szegényt hogy ebben a melegben is edzenie kell,valahogy segítenék neki,hogy könnyebb legyen neki,de nem tudom hogyan könnyíthetném meg a helyzetét..
2010. júl. 13. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
néha menj el egy két edzésére és várd a kezedben egy 2 literes ásványvízzel. este masszírozd, simogasd meg. szerintem mást nem tehetsz apró figyelmességekkel segíthetsz amik ápolják a testet és a lelket egyaránt:)
2010. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mehetek ki az edzésére:(( Edzők szólnak miatta. Olyankor csak a foci van.
2010. júl. 13. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válasz nekem tetszik:)Kb én is ezt javaslom.Nem kell akkor az edzésre menni, hanem várd meg kint, amíg vége nem lesz.Kis meglepi.Otthon hűtesz neki hidegvizet, csinálsz kaját, kellemesen besötétíted, lehűtöd a lakást:)
2010. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,ez tényleg jó ötlet!:))) csak félóra mire odaérek az edzésére..ha nem több,addig meg a víz felforrósodik,de majd nézek valami boltot a környéken:)))
2010. júl. 13. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél kis hűtőtáskát, van néhány literes is. Tehetsz be jégakkut az ital mellé, akkor hideg marad. Ne legyen jéghideg, mert attól beteg lehet.

Biztos örülni fog neked... én is örülnék.

2010. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!