Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mentek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mentek bele egy találkozásba?

Figyelt kérdés
Ha csak msn-ről ismertek valakit hány nap/hét/hónap után találkoztok? Tudom szimpátiától is függ.
2010. júl. 13. 13:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én aznap bele is mentem... Így vesztettem el :$
2010. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
soha ne menj bele :)
2010. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha már kamoztam vele és jól el tudunkk "beszélgetni" akkor 1 hónap után rászánok 2 órát az életemből arra,hogy jobban megismerjem. L/15
2010. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

változó

általában 1 év alatt nagyon megismerem őket,utána rengeteget találkozunk :D

de volt olyan akinél ott aludtam fél év után,úgy hogy először találkoztunk (és nem bántam meg)

sok mindentől függ:)

de 2-3hónap sztem a minimum.

2010. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*tudunk ;D
2010. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És miért erőlteti akkor a srác első beszélgetés után? :S Pedig normális, kedves stb.. És semmi nem utal kamura sőt.
2010. júl. 13. 14:02
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem 2 hét bőven elég ahhoz hogy megtudd azt a másikról, hogy érdemes e találkozni vagy sem. És látsz e reményt arra, hogy ennek lesz e valami komolyabb folytatása. Mert lehet h láttok egymásról képeket, de élőben minden más, msn en bárki mondhat bármit van időd átfogalmazni a dolgokat van időd gondolkodni, de élőben nincs, ott vagy adod a valós személyedet vagy nem. És legalább kiderül hamar hogy van e értelme a folytatásnak vagy sem.

Ha húzzátok halasszátok és kiderül majd 6 hónap msn ezés után hogy úristen ez nem fog működni akkor elpazaroltatok 6 hónapot a semmire gyakorlatilag.

2010. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az utolsónak.Elég bőven olyan 2-3 hét.Azután meg szerintem találkozgathattok és csak jobb élőben beszélni vele.Azután ha még mindketten úgy látjátok akkor miért ne jöhetnétek akár össze.
2010. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mi négy hónapot vártunk a találkozással:-)
2010. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én azonnal, ha bejön a srác.aznap ismertem meg és elhívott.én meg elmentem,úgyis a személyes találkozásoknál derül ki h passzolunk-e vagy sem.

am a mostani barátomat is msn-en ismertem meg..és 3 nap után elhívtam talizni,és azóta együtt vagyunk:)

17/L

2010. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!