Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátotokhoz mentek szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátotokhoz mentek szoktatok vinni vmit?

Figyelt kérdés

Persze nem az iylen alap dolgokra értem h ruha meg stb.. hanem pl vmi üditőt, vagy sütit? :D

lehet hülye kérdés de minden hétvégén ott vagyok és mindig ott eszek ugye meg iszok és hogy ez nem gáz hogy sose viszek semmi ilyesmit? vagy ez nálatok hogy működik?

nálunk nem nagyon vagyunk mert itt nem férnénk el.. szoval ö itt nem szokott enni..de am én nem várnám el töle hogy hozzon bármit is csak érdekel kinek mi a véleménye erről.


2011. szept. 9. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és léci normális válaszokat köszi Vivi :)
2011. szept. 9. 21:35
 2/7 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Hát én az asszonnyal lakok, ő főz én meg ágyból nézem az f1.et.
2011. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vazelint
2011. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát barátom már külön lakik, nem szoktam vinni semmit. Ha a szüleihez megyünk akkor sem, csak ha valamilyen ünnep van. Ő sose engedi, hogy vigyek bármit is. Amúgy is ő van többet nálunk, olyankor szokott hozni üdítőt, ilyesmit. 20L
2011. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:43


ebből látszik, hogy ő nem bunkó

amúgy, igen vigyél ha nem is mindig. Nem muszáj, de illene.

Ha tudsz sütni akkor néha betehetnéd a kis segged otthon a konyhába, abba tuti nem halsz bele és a barátod se...

2011. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha belehalunk abba amit sütök.. nem vagyok egy konyhatündér XD
2011. szept. 9. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor csak egyszer kell kifizetni a papot
2011. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!