Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Beszéd nélkül, mert nem igazán beszédes. Mikor hozzá szólok akkor alig válaszolgat, míg másokkal sokat beszélget. Bár szerintem azért mert mert zavarban van.


És még valami: nagyon tetszik nekem ez a fiú, de majdnem 3 évvel fiatalabb nálam. Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy fiatalabb fiú tetszik?


2010. júl. 13. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon értelmes kis kérdés. Nem, nem tetszel neki.
2010. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy tetszel neki. Állj elé, és kérdezd meg, hogy tetszel-e neki.
2010. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is hány évesek vagytok? Később már nem annyira számít a kor.Nézd, nekem is fiatalabb a barátom, és 2 és fél éve lassan , hogy együtt vagyunk. Ő 21 és fél, én 26 leszek. Szóval ha összejönnétek, mondd meg a szüleidnek, nem hiszem, hogy zavarná őket, max az elején. Lehet félénk a srác, és nem mer kezdeményezni. Ha beszélgettek kérdezgess a hobbyháról, milyen zenéket szeret, jár-e szórakozni, derítsd ki mi a kedvenc együttese, és máris megvan a beszélgetés.

sok sikert!

2010. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minek kell mindenről beszámolni a szüleidnek?

Legyen már saját világod...


Amúgymeg a legegyszerűbb ha rákérdezel a srácnál, nem kell ezt bonyolítani.


Esetleg trükközhetsz úgy, hogy feltételes módban beszélsz, hogy mi lenne ha, meg tegyük fel meg ilyenek..



Pl, amikor dumáltok mond ezt neki:

Tegyük fel lenne egy 3 évvel fiatalabb srác meg egy lány akik közül a lánynak tetszene a fiú, de nem tudná, hogy a fiúnak is tetszik e a lány, te mit csinálnál a helyében??


Ha ebből nem esik le neki akkor agyhalott..

2010. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

10:04 ez király..:Dagyhalott!

sztem az hogy ha beszélgettek néha elmosolyodik amikor nem figyel vet rád egy furcsa pillantást, megkérdezi hogy vagy..

2010. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobbik esetbe ezért nem naon beszélget veled mivel zavarban van mert tetszel neki!Roszzabbik esetbe szarik rád és azért nem beszél!Sztem próbáld kiszúrni h zavarban van e ha igen akkor nyert ügyed van!
2010. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát pl úgy volt még a múlt héten, hogy odajött kérdezni valamit, akkor kettesben voltunk. Én válaszoltam, és beszélgettünk pár mondatot. De aztán jöttek a haverjai...


Aztán tegnap pedig én kérdeztem valamit, és válaszolt egy igennel + néhány szóval, de először rám sem nézett, aztán meg nagy nehezen a szemembe. Elvileg ekkor zavarban volt...Meg volt olyan is, hogy odafordultam felé hirtelen, és pont nézett, de hirtelen elkapta a tekintetét.



Kezdem magam úgy érezni mint egy 12 éves. :D Kb akkoriban foglalkoztattak ilyen dolgok, dehát annyira tetszik...

2010. júl. 14. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
a gond ott kezdődik, hogy talán azért olyan visszaforduló, mert a korkülönbség miatt szerinte nálad ő szóba se jöhetne, mint kapcsolati barát. ezt meg kéne tudatni vele valahogy, valamilyen módon, aztán lehet, hogy próbálkozna valamivel
2010. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!