Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem felhívni. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem felhívni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval már egy ideje, személyesen még csak egyszer találkoztunk (18/L, 21/F). Eddig mindig ő hívott, átlag 2 naponta keres, esetleg sms. Legutóbb mikor beszéltünk, mondta, hogy azért én is felhívhatnám...

Csak hát én meg elég félénk vagyok, nem tudom, hogy zavarnám-e vagy ilyesmi, vagy hogy egyáltalán lenne-e kedve beszélgetni. Szóval nincs hozzá merszem. Pedig nagyon aktuális lenne nekem is a kisujjamat megmozdítani...Szerintetek írjak neki, vagy hívjam? De nem merem, arra gondolok, hogy zavarom, és nincs kedve beszélni, holott elég hosszúra szoktak nyúlni a beszélgetéseink.


2010. júl. 12. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vonzódik hozzád, akármilyen helyzetben hívod, időt fog szakítani rád.
2010. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ér rá/zavarod, úgyse veszi föl, de majd visszahív (ha nem, akkor meg nem akar semmit). Abból, hogy azt mondta, hívhatnád néha te is, szerintem egyértelmű, hogy akar tőled valamit. Viszont ha nem lépsz, az is lehet hogy megunja, és egy idő után nem fogod érdekelni.
2010. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszönöm! Ma már nem (késő van), de holnap rácsörgök. :)
2010. júl. 12. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenképp hívd fel! hiszen utalt is rá, nem kicsit direkt módon....szerintem inkább abból lehet baj, ha nem hívod, mert úgy érezheti, h nem érdekel téged.....
2010. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ha belegondolok, van benne valami...holnap hívom, nincs mese:D
2010. júl. 12. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!