Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel fordult elő hasonló eset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel fordult elő hasonló eset?

Figyelt kérdés
a kor különbség lehet eltérő 1-2 évvel.25 körüli fiu és 31 körüli nő jártak és a fiú kb 6év múlva elhagyta a nőt? a mi esetünkben én vagyok a fiú, viszont sokkal komolyabb a gondolkodásom mint a korombelieknek általában.(önismeret)a lényeg hogy komoly és mély érzéseim vannak a nő iránt! olyanok amilyeneket nem ébreszt akármelyik ember a másikban.én ugy gondolom ha már most komolyabb vagyok mint a átlag korosztályom akkor 1értelmű hogy később csak komolyabb leszek és akkor sem lenne okom elhagyni őt mert igazán szeretem! a nő csak most látja igy mert fiatalabb vagyok és nem ugy nézi hogy később csak komolyabb leszek.meg még ő nem is ismer annyira engem.szerintetek?lehetőleg tapasztaltabb 25-30as korosztály VÉLEMÉNYÉRE vagyok kíváncsi.
2010. júl. 12. 21:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
oké kösz!
2010. júl. 13. 21:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap 22:43-as vagyok, akit dícsértél is az egyik válaszodban. Nem tudom ki vagy miért törölte a hozzászólásomat.
2010. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
törölte a nyavaja.én biztos hogy nem. ha jot irtál mért is töröltem volna? azt sem tudom hogy lehet törölni.
2010. júl. 14. 06:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy te törölted :)


Azt írtam, hogy a nőnek nem ezen kellene gondolkodnia, hiszen lehet, hogy a következő barátja, is elhagyja, és azt nem tudhatja előre, ahogy ezt sem.

2010. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ja tényleg bocsesz :)

figyi- ugy érzem mikor vele beszélek hogy működhet meg minden ok stb. viszont meg mikor nem beszélünk félreértés miatt vagy valami más miatt, akkor olyan mintha nem is lenne szükségem annyira a kapcsolatra. ilyenkor az eszem játszik a szivemmel? ez normális?

2010. júl. 15. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!