Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen komoly kapcsolatot akarok? Normális vagyok én?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, és szeretnék egy kapcsolatot, ami kölcsönös bizalmon alapul, nem pedig egy futó kalandot. Persze, ahogy észrevettem a mai lányoknak ez nem kell. Nekik elég ha sok pénzem van és jól nézek ki. De ez nálam nem így van. :D Most hiába mondjátok hogy túl fiatal vagyok, én ilyen vagyok. Normális ez az én koromban? (Szerintem nem kell részleteznem, hogy hányszor szívtam már meg emiatt.)
2010. júl. 12. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is hosszú kapcsolatot szeretnék a barátnőmmel de minden nap azon tűnődök hogy úgyis csak szakítás lesz a vége :( Úgyhogy ilyen fiatalon nem túl előnyös a szerelem jó érzés de utána csak fájdalom marad ha gey olannal jössz össze aki minden fűért, fért eldob :D Én már ha tehetném most feleségül venném a barátnőmet de arra még várnom kell úgy 8-9 évet ami idő alatt már az 5. csajomnál fogok járni :S

Próbálj keresni egy nem agyon sminkelt nőt az tuti nem hagy el azonnal :) 14/F és szerintem normális ebben a korban

2010. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha egy*
2010. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát figyelj...eddig mindig rendes lányokat kerestem, találtam, aztán váratlanul jött a "DoblakEgyJobbPasiért" effektus...-.-" lehet hogy rossz helyen keresgélek.
2010. júl. 12. 08:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a lányok kicsit-nagyon hülyék de hát ez van :( Én is eddig vágytam a szerelemre de hogy most az vagyok már csak az árny oldalait látom és inkább szomorkodok :S
2010. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Jujj jujj fiúk, itt bizony vak vezet világtalant :D


Teljesen normális dolog, én is komoly kapcsolatra vágytam anno, és soha nem érdekelt az éppen aktuális divathullám. Eddig volt egy négy évet kapcsolatom, egy egy éves és most tart a harmadik.


Tudod, az első barátommal 15 évesen ismerkedtem meg hasonló ambícióktól vezérelve, mint te. Én akkor is sminkeltem, csinos kislány voltam :) Szóval ne ez alapján ítélkezz, hanem ismerd meg a belsőt. Továbbá én nem is kerestem párt, hanem csak vártam, hogy jöjjön valaki, amikor eljön az ideje. Szerintem aki keres, az csalódik, főleg ilyen korban. Úgyis állandóan újabb arcokat ismersz meg, biztosan lesz köztük egy lány majd, akivel jól el tudsz beszélgetni, és aki megfelel az elvrásaidnak.


Nos, én ezzel a fiúval 19 éves koromig együtt voltam, de aztán szétmentünk, mert nagyon másmilyen irányban változtunk meg. A ti korotokban a személyiség és érdeklődés még nem kiforrott és bizony még egymás mellett is megtörténhet az, hogy teljesen másmilyenek lesztek. Ezt nevezik felnőtté válásnak. Többnyire szakítás a dolog vége sajnos, de legalább addig is vigyáztatok egymásra és egy egy értékekben gazdag fiatalkort tudhattok magatok mögött.


21/L

2010. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De figyelj pl ha a lány összetöri az ember szívét akkor már nem lesz boldog ifjú kor ^^ :)
2010. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe! Én 15 évesen jöttem össze a mostani párommal, és már több, mint 3 éve együtt vagyunk :) Nem lehetetlen, viszont sokat kell áldozni ennyi évesen egy komoly kapcsolatért (pl. nem szabad, hogy eluralkodjon a kíváncsiság, hogy milyen lenne mással). Mindig lesznek ilyen lányok, csak ne görcsölj a megtalálásán :)

18/L

2010. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, csak elég nehéz..igazából akkor vagyok boldog ha szerelmes vagyok =) Amúgy meg semmi életcélom xD
2010. júl. 12. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
detto :P
2010. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

figyelj, nekem a mostani kapcsolatom ugy indult hogy áh max 1-2 hónap és vége. egy éve vagyunk együtt lassan, és megértjük egymást. teljesen normális ebben a korban, ne aggódj. de próbálj meg nem olyan plázap.csát kifogni, mert abbol csak rossz lesz..

17l

2010. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!