Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 00:20
1 2
 11/13 moncsi0812 válasza:
Én a párommal 2 évvel ezelőtt úgy jöttem össze, hogy 2 hét múlva Angliába ment dolgozni, rá 7 hónapra jött haza először, és ez igy megy a mai napig, de szeretjük egymást, minden nap beszélünk, 2hét múlva lesz az eljegyzésünk, és utánna megyek ki vele :) Szóval lehet tőled 1800 km is a párod, ha szeretitek egymást, mindent ki lehet birni :)
2010. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

07:47es válaszolónak:


hidd el,nekem elég volt 2 hetente vonatozni annyit:)nem mondom,hogy nem érte meg,mert nem bántam meg semmit,lehet,hogy mi akkor is "meguntuk" volna egymást,ha nem ekkora köztünk a táv..kitudja,hogy akkor hogyan alakult volna:)

2010. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon kedves Magyarországon élő (itt tanul) arab barátnőm, aki szintén távkapcsolatban él. A fiú is arab, de ő Egyiptomban él, így minden nyáron kimegy a barátnőm hozzá 3hónapra. Azért ez se semmi szerintem! Minden nap beszélnek egymással, sőt szerintem többet is, mint egy átlag pár, akik nem távkapcsolatban élnek. Minden elismerésem az övéké. Ők az élő példa rá, hogy ha két ember tényleg szereti egymást, akkor lényegtelenné válik, hogy fél órányira lakunk egymástól vagy jelen esetben egy teljesen más földrészen lakik a kedves.
2010. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!