Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha nem járok a fellege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem járok a fellegekben?

Figyelt kérdés
Fél éve járok a barátommal. Nagyon szeretem őt, hosszabb távon mással el sem tudnám képzelni magam. Ha nem vagyunk együtt, nagyon szokott hiányozni. Amikor hullámvölgyön volt a kapcsolatunk, és épp úgy volt, hogy szétmegyünk, rettenetesen szomorú voltam, hogy elveszítem, és mással látom őt... Viszont nem vagyok belé szerelmes, nem érzem azt a lángoló, hasgörccsel és tenyérizzadással járó, bizsergő érzést, pedig már voltam szerelmes. Ha megcsókol, nem ugrik görcsbe a gyomrom, de szeretem, nagyon is..
2010. júl. 12. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmúlt a rózsaszín ködfelhő persze ennélkül is szeretheted csak így nehzebb mert meglátod a rossz tulajdonságait is.
2010. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy sose voltam belé szerelmes. Eleinte nem is tetszett, idővel megkedveltem, aztán pedig megszerettem, de inkább ez csak egy erős szeretet, mint hogy akár egy gyenge szerelem, vagy csak szimplán szerelem legyen.. Ő viszont azt mondja, kezd belém szeretni
2010. júl. 12. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ő kezd belédszeretni viszont te nem, az úgy nagyon rossz. én is így voltam az előző kapcsolatomban, ő szerelmes volt már, de én nem, csak nagyon ragaszkodtam és kötődtem hozzá. aztán elkezdett nyomasztani, hogy ez így mennyire nem fair és a végén már úgy éreztem megőrülök, már mindenféle testi-lelki problémám volt... aztán szakítottam és megtaláltam a mostani barátomat akivel kölcsönös a szerelem. ne tapadj le ennél a kapcsolatnál, ennél mindketten jobbat érdemeltek: olyat, akibe szerelmesek vagytok és a másik is ugyanúgy érez.
2010. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerelem nélkül tud legjobb lenni a párkapcsolat.

a szeretet bölcsebb, és nem elvakult.

2010. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!