Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet valami? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? Elég furcsa szitu. (lent)

Figyelt kérdés
Társastáncolok 4 éve, 2 hónapja egyesületet váltottam, mert edzőm teljesen rámkattant, amikor egyszer kivitt a buszállomásra kocsival, teljesen rám mászott. Megijedtem és egyesületet váltottam. Itt is férfi tanárom van. Ma kibeszéltek az egyik sráccal, aki anno ugyan abba az egyesületbe járt ahonnan eljöttem, vele nagyon jóban vagyok. Elmondta hogy az (új) edzőmnek nagyon bejövök, illetve amikor meglátott "úgy érezte leszakad róla a nadrág" Nekem is bejön. Amikor viszont beszélgetünk, vagy edzésen/utána sose érezteti velem hogy bejövök neki. Miért teszi?
2010. júl. 12. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem akar primitív köcsög lenni...:D Elvégre a tanárod, kitudja ha ő is rád mászna mit gondolnának róla...az 'állásába' is kerülhet..bár nemtudom,esetleg kor?
2010. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 17 ő 30. Bár ez nem feltétlenül akadály, mivel amilyen csajairól tudok, mind korombeli volt.
2010. júl. 12. 01:29
 3/6 anonim ***** válasza:
te most akkor akarod, hogy legyen valami? lehet, hogy hallott róla, hogy mért hagytad ott az előző egyesületed, sőt, az is lehet, hogy annyira nem kattant rád, csak elismeri, hogy megfelelsz a szépségsztenderdnek
2010. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

baby, várj még egy évet és az öltöző a tiétek...

többet úgysem nézek ki a dologból, vagy hazavinne a barátnője mellé, mert most áll a farka tőled?!..és???

2010. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem érezteti,mert nagy a különbség köztetek. :\

és egy 30 éves kantól ne várj túl sokat....

2010. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már a korkül.re de azért merem kizárni mert előttem 2 barátnője is korombeli volt..

Nem várok tőle igazából semmit, de azért mégis jó lenne.

2010. júl. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!